2017’nin En İyi Elektrikli Arabaları

Günümüzde elektrikli arabalar bir akım haline geldi.Bu arabaları arkaplanda tutan endişe bir benzin deposunu doldurmak bir şarj etmekden daha kısa sürüyor.Fakat ben buna katlanırım diyorsanız buyurun 2017’nin en iyi elektrikli araçları

10. Volkswagen e-Up

Normal bir Volkswagen Up en sevdiğimiz şehir araçlarından biridir.Çünkü bu versiyona göre daha rahat  ve pratik

9. Nissan Leaf

Satışa elverişli olan ve daha uygun elektrik modellerinden biri olan Leaf, Vauxhall Astra ile aynı büyüklükte ve benzer şekil kullanımı ile karşımıza çıkıyor.

8. Toyota Mirai

Mirai, hidrojen yakıt kullanan bir otomobil, yani şu anda çok az olan özel olarak seçilmiş dolum istasyonlarında hidrojen ile doldurmanız gerekeceği anlamına geliyor.

7. Kia Soul EV

Soul EV, elektrikli bir arabada Kia’nın ilk denemesi ve aslında benzinli modelden daha iyi bir yol keyfini size sunuyor.Dahası araba sessizlik ve sakinlik severler için üretilmiş.

6. Tesla Model X

Tesla’nın tüm elektrikli ailesi SUV, bir Elektrikli Otomobilin yeşil kimlik bilgileriyle Range Rover Sport’ın lüksünü sunan rüya kombinasyonu gibi görünüyor.

5. Hyundai Ioniq

Ioniq gerçekten  üç arabanın birleşimi ile oluşmaktadır – bir geleneksel hibrid, plug-in hibrid ve tamamen elektrikli bir araba olarak mevcuttur.

4. Volkswagen e-Golf

E-Golf, BMW i3 ve Nissan Leaf gibi amaçla üretilen elektrikli otomobillerin aksine klasik bir hatchback’e dayanıyor. Bununla birlikte, aslında bu kötü bir şey değil, çünkü  Golf’un tüm iyi noktalarına sahip olduğu anlamına gelir ve bunun yanında işletme maliyetleri büyük ölçüde azaltılır.

3. BMW i3

Süper hafif karbonfiber ve alüminyumda çığır açan kullanımı zemininin altına monte edilen pil takımının ağırlığını dengeliyorken akıllı bir iç mekan ve mükemmel bir kullanım, bugün satışa sunulan en çekici elektrikli otomobillerden birini oluşturuyor. Tam elektrikli modele ek olarak BMW, arabanın pilleri için ekstra güç üretebilen iki silindirli benzinli motora sahip Range Extender modelini de sunuyor.

2. Tesla Model S

Sessiz ve konforlu Model S , elektrikli bir otomobil için inanılmaz bir performans ve etkileyici bir aralık sunan, arzu edildiği kadar yetenekli. Hemen hemen tüm otomobilin kumandalarına, kişiselleştirilmesi ve kablosuz olarak güncellenmesi kolay, büyük bir 17 inç dokunmatik ekran üzerinden erişilebileceği gibi, çok pratik.

1. Renault Zoe

Zoe’nin asıl gücü, klasik, şık, sersemli bir küçük otomobil gibi hissetmek ve çalıştırmak için sadece kuruşa mal oluyor. Elektrikli motor, şarjı trafik ışıklarından uzaklaştırmak için Zoe’nin yeterince gücüne sahip ve iç kısımda makul bir rahatlık içinde oturacak dört kişi var. Hatta çizme, birçok normal küçük arabada bulduğunuzdan daha büyük; bir ailenin haftalık alışverişleri için yeterince büyüktür.

Yönetici
Yönetici hakkında 76 makale
Hayatının bir çok alanında küçüklükten beri bilgisine bilgi katan yeniliği seven teknoloji meraklısı ve aynı zamanda ulutekno.net'in yöneticisi olan biriyim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*