2018-2019 En İyi 4K Tvler

Posted by

4K tvler artık günümüzde pek fazla yaygınlaşmaya başladı. Bu yoğunluktan yararlanan firmalar yeni nesil 4k tvleri piyasaya sürüyor. Tabi 4k tvlerin ortaya çıkmasıyla birlikte televizyon yayınlarıda önce yüksek çözünürlük ardından da 4k adımlarını attı. 4k ya ilk adım atan kanal trt kanalı oldu. 4k tvlerin yanında birde akıllı tv olayı ortaya çıktı. Artık tvlerden kullanıcılar internete erişebilecek youtube vb sosyal medya sitelerini rahatlıkla kullanacaklardır. Kullanıcıların aklına takılan bir diğer soru ise; ”4k tvler fazla enerji tüketirmi ?” Tabii ki de normal bir tvye göre fazla enerji tüketebilir. 4k tv alırken bu hususada dikkat etmek lazım. Bu yazımızda en iyi 4k tvleri derledik.


Lg Oled C7

Oled tvler, led lcd teknolojisini kullanan tvlerin en başında ve zirvesinde gelmekte ve şimdiye kadar deneme yaptığımız en iyi tvlerden biri olan C7, inanılmaz bir görüntü kalitesine  sahip tvlerden biri olarak listemizde ilk sırada yer almaktadır.


TCL P serisi Roku Tv

Şunu belirtmek isterimki TCLP 55 inçlik en Oled tvlerden birisi. Gerçekten mükemmel görüntü kalitesi ile şuan piyasadaki en iyi akıllı tv sistemi bulunduran tvler arasında bulunmaktadır. Bundan dolayı diğer markalarla kıyasıya bir mücadele içinde.


Sony XBR-X900 E Serisi

Bir Vizio ve TCL kadar ucuz olmasada gayet iyi bir tv denilebilir. Ama tasarım konusunda Vizio ve TCL çok daha başarılı…


Samsung QnQ7F Serisi

Bazı güçlü yönlerine rağmen gördüğüm en kaliteli tvlerden biri değil. Ancak mükemmel bir tasarım bulunduruyor.


Bir yazımızın daha sonuna gelmiş bulunmaktayız. Yazımıza son olarak şunu eklemek isterim ki bu listedeki tvler pahalı yani yüksek sınıf tvlerdir. Fakat 4K olupda ucuz olan tvlerede yer verdik. Bu listemizi araştırarak yaptık, hiç biri bizim görüşümüz değildir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir