Android İçin En İyi 15 Yerel (Lan) Çok Oyunculu Oyunlar

Video oyunlarını başkaları ile oynamak, video oyunları oynamak için en iyi sebepdir. Heyecanı paylaşıp arkadaşlarınıza meydan okumak ve birlikte eğlenmek kadar iyisi olmayabilir. Android’de sosyal oyun bulmak oldukça kolaydır. Ancak, aynı odada bir arkadaşınızla oynamak isterseniz işiniz biraz daha zor. Android için, arkadaşlarınızla hemen yanınızda oynayabileceğiniz en iyi yerel çok oyunculu oyunların bir listesi.

BADLAND

[Fiyat: Ücretsiz / $ 3.99]

BADLAND basit  görünüm ve basit bir öncül ile atmosfer temalı bir platform oyunu.Bu oyundaki göreviniz engellerin altında kalmadan belirli bir seviyenin sonuna kadar gelmeniz. 100 seviyenin üstünde, dört oyuncuya kadar eşzamanlı çalışma modu, aynı cihazda dört kişiye kadar çok oyunculu (23 seviyeli) ve hatta kendi düzeylerini oluşturabileceğiniz bir düzey yaratıcısı bulunuyor. Indirmek ve denemek ücretsizdir. Tam sürüm 3,99 $ maliyetinde bulunuyor . Kesinlikle Android’de en iyi yerel çok oyunculu oyunlardan biridir.

GOOGLE PLAY’DEN ŞİMDİ İNDİRİN!

 

Battle Slimes

Battle Slimes, tam çevrimdışı destek özellikli ücretsiz yerel çok oyunculu oyunlardan biridir. Oyunun önceliği, bir seviyeden düşmek ve ölmekten uzak durmaktır. Süper Smash Bros’un süper basitleştirilmiş bir versiyonu gibi düşünün. Pc’ye karşı oynayabilir veya dört oyuncuya kadar yerel olarak oynayabilirsiniz. Karakteriniz hareket edip kendi başlarına vuruş yaparken atlamanıza izin veren tek dokunmalı kontrollere sahiptir. En iyi yanı, uygulama içi satın alma yapılmaksızın ücretsiz olmasıdır. Sıkıldıysan oynamak için harika yerel çok oyunculu bir oyun.

GOOGLE PLAY’DEN ŞİMDİ İNDİRİN!

BombSquad

BombSquad bir süredir beğenilmiyor ama aslında eğlenceli bir oyun. Süper Smash Bros ve Mario Partisi karışımı gibi oynanılıyor. Siz ve bazı arkadaşlarınız birbirlerine bağlanır ve birileri zafer kazanana kadar birbirlerini bombardıman etmeye çalışırlar. Ana oyun biraz sıkıcı gelirse, mini oyunları da vardır. Oyuncular rahat ve kolay olan yerel WiFi üzerinden bağlanırlar.

GOOGLE PLAY’DEN ŞİMDİ İNDİRİN!

Bounden

[Fiyat: 2.99 USD]

Bounden, sizi dans ettiren iki kişilik bir oyundur. Oyunun temel önceliği, iki oyuncunun parmaklarını ekranda göstermesidir. Göreviniz, yuvarlağı , telefonu herhangi bir oyuncu oyuna bırakmadan telefonu hedeflenmiş bir konuma taşımaktır. Sonuç gerçek dans etmek olarak sınıflandırılabilir. Eğlenebileceğiniz klasik müzik eşliğinde oynayabileceğiniz sekiz adet “dans” var. Eğlenceli, ama az bilinen küçük bir deneyimdir ve uygulama içi satın alımlar bulunmamaktadır.

GOOGLE PLAY’DEN ŞİMDİ İNDİRİN!

Chess Free

Fiyat: Ücretsiz]

Bazen klasiklerle gidebilirsiniz, satranç oynamak için eski moda bir oyundaysan, satrançda özgür olmak istiyorsun demektir. Grafikler basit ama oyun gerçekten sağlam. Bir arkadaşınıza meydan okumak isterseniz çevrimdışı çok oyunculu oyunda aynı cihazda oynayabilirsiniz. Ayrıca, deneyimi tamamlamak için çeşitli tek oyunculu modlara da sahip. Uygulamayı satın almak ücretsizdir ve sekiz satranç tahtası, yedi set satranç parçası ve ilginç bir deneyim sunmak için bir sürü özellikle birlikte gelir. Eski okul görünümüne ve hissine rağmen, yerel en  iyi oyunlardan biridir.

GOOGLE PLAY’DEN ŞİMDİ İNDİRİN!

Crossy Road

[Fiyat: Ücretsiz]

Crossy Road, eğlenceli zaman geçirici bir oyundur . Klasik oyun Frogger’a çok benzer. Çeşitli engeller arasında, trafik yoluyla, nehirler üzerinden atlamanız ve ölmeden kaçmanız gerekecek. Basit, eğlenceli oyununun yanında, yerel çok oyunculu moduda bulunmakta! Fakat her arkadaşın kendi cihazına sahip olması gerekir, Yerel WiFi ağı üzerinden bağlanıp daha sonra kimin en uzağa gidebileceğini görmek için yarışın. Ayrıca, büyük bir ekranda oynatmak istiyorsanız Android TV desteği de vardır. Bu arada en popüler yerel çok oyunculu oyunlardan birisidir.

Glow Hockey 2

[Fiyat: Ücretsiz]

Glow Hockey 2, renkli neon grafikler içeren sanal bir hokey masasıdır. Hayat boyu hiç havalı bir hokeyi oynadıysanız, Glow Hockey 2’nin nasıl çalıştığını bilirsiniz. Bir neon halkasını kontrol edersiniz ve onu bloke edebilmek için beyaz topu başkasının hedefine sokmak için kullanırsınız. Yerel çok oyunculu oyunlar bulunur, bu tabletler veya en azından büyük telefonlarla oynanır. Basit ama iyi bir eski hava hokeyi yarışmasının eğlencesi gerçekten mükemmel. Ayrıca, uygulama içi satın alma yapılmaksızın ücretsizdir.

Minecraft Pocket Edition

[Fiyat: 6.99 USD]

Minecraft, muhtemelen bu listedeki yerel çok oyunculu oyunların en kompleksidir. Bununla arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz, ancak bunu yapmak için herkesin kendi cihazlarına sahip olması gerekir. Bir kayanın altında yaşayanların, Minecraft, madenleri, birşeyleri inşa etmeyi, birşeyleri yaratmayı, birşeyleri öldürmeyi ve daha fazlasını yapmanızı sağlayan bir keşif oyunudur. Tüm zamanların en popüler ve en beğenilen oyunlarından biridir ve mobil sürümü aslında oldukça iyidir. Biraz pahalı, ama bu fiyatı hak ediyor diyebilirim.

NBA Jam

[Fiyat: 4.99 USD]

NBA Jam, aynı ismin klasik arcade ve konsol oyunlarının bir limanıdır. Bu sürüm, eski konsol karışıklıklarını güncellemiştir. Yeni başlayanlar için bu oyun, yerel çok oyunculu modunun yanı sıra çevrimiçi çok oyunculu modu da içeriyor. Ayrıca, gerçek arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz denetleyici desteği de vardır. Aynı zamanda, her birinin kendi cihazıyla aynı odada oynadığı bir Bluetooth çok oyunculu modu da vardır. Ayrıca bir uygulama içi satın alma işlemi de yoktur.

GOOGLE PLAY’DEN ŞİMDİ İNDİRİN!

Osmos HD

[Fiyat: 2.99 USD]

Osmos HD, atmosferik bir bulmaca oyunudur. Aslında, şimdiye kadar yapılmış en iyi atmosferik bulmaca oyunlarından biridir. Küçük bir elma gibi başlıyorsunuz ve işiniz daha büyük olmak için diğer motifleri yemek, emmektir. Agar.io’ya biraz benziyor, ancak bu oyun daha önce serbest bırakıldı. Oyun, merkezi oyunun etrafında dönen birkaç oyun moduna sahiptir. Aynı zamanda, her oyuncunun yerel WiFi ağları üzerinden bağlanabileceği yerel çok oyunculu oyuna sahiptir. Rahatlatıcı, eğlenceli ve nispeten ucuzdur.

GOOGLE PLAY’DEN ŞİMDİ İNDİRİN!

Pandemic

[Fiyat: 6,99 $ / 1,99 $]

Pandemi bir tahta oyunudur ve aslında çok iyi. Oyunun öncüsü, siz ve diğer oyuncuların dünyayı dolaşarak CDC hastalıklarını öldürdükleri bir oyun. Hastalıklar yavaş yavaş zamanla yayılır ve amacınız dünyayı ele geçirmeden iyileştirmektir. Çevrimiçi çok oyunculu modu, yerel bir çok oyunculu modu vardır ve dört oyuncuya kadar oynayabilirsiniz. Satın alabileceğiniz ve deneyiminize ekleyebileceğiniz bazı DLC paketleri de var. Kesinlikle Android’de en iyi board oyunlarından biridir.

GOOGLE PLAY’DEN ŞİMDİ İNDİRİN!

Pool Break Pro

[Fiyat: 0.99 USD]

Dijital bilardo oynamak her zaman keyifli bir deneyim oldu ve Pool Break Pro ile Android’de tekrar yapılabilir. Bu oyun, birçok klasik bilardo çeşidi yanı sıra Carrom, Crokinole ve Snooker gibi diğer sopa ve top oyunları da sunmaktadır. Genel olarak, oynamak için yaklaşık iki düzine farklı oyun var. Pass-and-play multiplayer’ı destekler, böylece bir tur atarsınız başkası cihaz alır ve sırasını oynar. Çevrimiçi çok oyunculu oyuncusu da var, bu yüzden onlara etrafınızdakiyken tekrar meydan okuyabilirsiniz. Çok ucuz bir fiyat etiketi ile sağlam bir oyundur. Bu da, Android için daha iyi yerel çok oyunculu oyunlardan biri olmasını sağlıyor.

 

Sea Battle

[Fiyat: Ücretsiz / $ 4.99]

Deniz Savaşı 2, klasik tahta oyunu Battleship’in aynısı desek yalan olur. Tahmin edebileceğiniz gibi, öğrenmenin çok basit olduğu bu oyun,  çocuklar ve yetişkinler için mükemmel olduğu anlamına geliyor. Grafikleri gayet güzel olan elle çizilmiş ve oyunun daha ilginç ve orijinal Battleship’den farklı olmasını sağlayan bazı değişiklikler ve yeni araçlar var. Yalnızca bir cihazınız varsa veya Bluetooth üzerinden bağlanıp bu şekilde oynuyorsanız, çok oyunculu bir geçiş ve oynatma stili kullanabilirsiniz. Ayrıca bir profil oluşturabilir ve çevrimiçi diğer oyuncularla sohbet edebilirsiniz. Harika küçük bir katil.

GOOGLE PLAY’DEN ŞİMDİ İNDİRİN!

Space Team

[Fiyat: Ücretsiz / $ 4.99]
Spaceteam, Hot Potato’ya benzer bir parti oyunudur. Sıra sende olduğunda, insanların alması gereken eylemi anlatmak için saçma ve bilimsel bir şeyler söylemelisin. Cihaz üzerinde arama ve anahtarlar var ve bu da jiroskop gibi şeyleri kullanmanıza neden olabilir. Oynayan her kullanıcının kendi Android ve Apple cihazlarına sahip olması ve aynı WiFi ağına bağlı olması gerekir (web’e gerek yoktur, ancak yönlendirici erişimi). Geminiz kaçınılmaz olarak patladığında oyunu kaybedersiniz. Bu biraz farklı bir şey ve tamamen yerel çok oyunculu oyun etrafında inşa edilmiştir. İsterseniz indirip denemekte serbestsiniz.

Terraria

[Fiyat: 4.99 USD]

Terraria, Minecraft gibi çok oynanan bir 2D macera oyunudur. Kaynaklara sahip olursunuz, öğeler hazırlarsınız, kötü adamları öldürür, eşyalar oluşturursunuz ve her türlü eğlencede kalırsınız. Bu oyun, yerel bir çok oyunculu oyun olarak oynanabilir, ancak biraz zaman alır. Tek bir oyuncu oyuna başlamak ve daha sonra çok oyunculu ana bilgisayar modunu etkinleştirmek için ayarlara gitmeniz gerekiyor. Oradan arkadaşlarınıza katılabilirsiniz (kendi cihazlarında) ve herkes birlikte oynayabilir.

GOOGLE PLAY’DEN ŞİMDİ İNDİRİN!

Android için en iyi yerel çok oyunculu oyunlardan herhangi birini kaçırdıysak, yorumlardan onlarla ilgili bilgi verin!

Yönetici
Yönetici hakkında 76 makale
Hayatının bir çok alanında küçüklükten beri bilgisine bilgi katan yeniliği seven teknoloji meraklısı ve aynı zamanda ulutekno.net'in yöneticisi olan biriyim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*