En İyi 10 Düşük Boyutlu Oyunlar

Zaman zaman internetimiz kesintilere maruz kalabiliyor. Bu durumda kullandığınız bilgisayardan muhtemelen sıkılabilirsiniz. Bizde bu yazımızda internet kotanızı zor duruma sokmayacak en iyi düşük boyutlu oyunları yazısını yazdık. Oyunlar 5GB’ın altındadır. Buyrun yazımıza geçelim.

En İyi Düşük Boyutlu Oyunlar Listesi

Max Payne 2

Eski bir oyun olan tam adıyla Max Payne 2: The Fall of Max Payne 1 Haziran 2002 tarihinde insanlara duyurulmuştur. Genel olarak ikinci oyun, ilk oyuna göre daha kolay gözükmektedir. Önceki oyundan birçok karakter korunmuştur. Oyunda ağırlıklı olarak olaylara Max’in bakışı açısından yaklaşılmaktadır. Bazı bölümlerde Mona da yönlendirilebilmektedir.

Boyut :1.2GB

İndirme linki:Max Payne 2  

Spintires

Spintires ™, oyuncunun sürüş becerisine ve dayanıklılığına meydan okumak için tasarlanmış bir Intel® ödüllü off-road sürüş deneyim oyunudur.
Geniş arazi- Sovyet araçlarının işletilmesi sorumluluğunu üstlenin ve sadece bir harita ve pusula ile sizi yönlendirmek için engebeli araziler üzerinde hareket edin. Yeni kamyonları, benzin istasyonları, garajlar ve kereste fabrikalarını keşfederken haritanın kilitlerini açın.

Boyut:566 MB

İndirme Linki: Spintires 

Euro Truck Simulator 2

Euro Truck Simulator 2, evinizin rahatlığında gerçek bir kamyon sürücüsü olma şansı sunuyor! Sayısız özelleştirme seçeneği ve gelişmiş sürüş fiziğine sahip lisanslı kamyonlara sahip olan bu oyun, piyasadaki en popüler kamyon sürüş simülatörü eşsiz bir sürüş deneyimi sunuyor. Oyun dünyasında, gerçek yaşamda kamyon kullanıyormuşsunuz gibi hissetmenizi sağlayan, sayısız simge ve kesin olarak yeniden yaratılmış bölgeler bulunuyor.

Boyut:1.75 GB

İndirme Linki:Euro Truck Simulator 2 

Rocket League

Rocket League Psyonix tarafından geliştirilen ve yayınlanan, arabalarla oynanan bir futbol oyunudur.

Boyut:1.65 GB

İndirme Linki: Rocket League 

Pes 2017

Pro Evolution Soccer, çoğu zaman şu şekilde de ifade edilir PES ya da Pro Evo, Konami tarafından geliştirilen ve yayımlanan futbol oyunları serisi.

Boyut: 3.70GB

İndirme Linki:Pes 2017 

GTA San Andreas

Grand Theft Auto, resmi kısaltması ile GTA, oyun programcısı David Jones ve Mike Dailly, Dan ve Sam Houser kardeşler ile oyun tasarımcısı Zachary Clarke tarafından yaratılan video oyunu serisidir.

Boyut:3.29 GB

İndirme Linki :Gta San Andreas 

Battlefield Bad Company 2 

Battlefield, birinci şahıs nişancı ve üçüncü şahıs nişancı türü aksiyon oyunları serisidir. Serideki oyunların dağıtımcısı Electronic Arts firması, geliştiricisi ise Digital Illusions CE’dir.

Boyut:3.37GB

İndirme Linki: BattleField 

Test Drive Unlimited

Test Drive Unlimited ( TDU ), 125’den fazla lisanslı spor otomobil ve motosiklete sahip 2006 açık arcade tarzı bir yarış oyunudur .

Boyut:3.58 GB

İndirme Linki: Test Drive

Farming Simulator 17

Giants Software tarafından geliştirilen bir tarım simülasyon video oyun serisi.

Boyut:3.51 GB

İndirme Linki:Farming Simulator

SimCity 5 

SimCity; kendi kentimizi bilgisayar ortamında kurmamızı ve yönetmemizi sağlayan bir strateji-simulasyon oyunudur. İlk üç versiyonu Maxis, SimCity 4 ise Electronic Arts tarafından hazırlanıp piyasa sürülmüştür.

Boyut:2.31GB

İndirme Linki:SimCity 5

Yönetici

Merhaba ben Enes Ulusoylar.2002 yılında Çankırıda doğdum. Çankırı Hacı Murad-ı Veli lisesinde okuyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir