En İyi 4K Tvler 2017-2018

4K tvler artık günümüzde pek fazla yaygınlaşmaya başladı. Bu yoğunluktan yararlanan firmalar yeni nesil 4k tvleri piyasaya sürüyor. Tabi 4k tvlerin ortaya çıkmasıyla birlikte televizyon yayınlarıda önce yüksek çözünürlük daha sonra 4K gibi adımları attı. 4K’da ilk adım atan kanal ise TRT kanalı oldu. 4K tvlerin yanında bir de akıllı tv olayı ortaya çıktı. Artık tvlerde  internette youtube’da kullanılabilecek. Birde kullanıcıların aklına takılan sorulardan biri ise’4K tvler fazla enerji tüketirmi?’ Tabikide normal bir tv’ye göre fazla enerji tüketebilir. 4k Tv alırken bu hususa dikkat etmek lazım.

Lg OLEDC 7P

Oled tvler led lcd teknolojisini kullanan tv’lerin en başında ve zirvesinde gelmekte ve şimdiye kadar deneme yaptığımız en iyi tv’lerden biri oaln C7 inanılmaz çok iyi bir görüntü kalitesine sahip Tv’lerden biri olarak listemizde ilk sırada yer almakta. Fiyatı biraz dudak uçuklatsada biraz da olsa düşürüldü ve hala düşürülmeli.

TCLP serisi Roku Tv

Şunu belirtmek isterimki TCLP 55inçlik en iyi OLED TV. Gerçekten mükemmel görüntü kalitesine sahip ve şuan piyasadaki en iyi Akıllı Tv sistemi bulunduran Tvler arasında bulunmakta. Bundan dolayı diğer markalara tehdit saçmakta.

VİZİO M-serisi

Fiyat-Performans oranındaki en iyi televizyon diyebiliriz. Çünkü fiyatına göre hiç bir tv böyle görüntüye sahip değil. Bu yüksek performanslı ve iyi donanımlı bir tv ve yukarıdaki TCLP den farkı sadece birden fazla boyutları bulunması.

Sony XBR-X900 E serisi

Bir Vizio ve Tclp kadar fiyatı düşük olmasada gayet iyi bir tv diyebilirim. Ama tasarımda Vizio ve TCLP bu tvnin yanından geçemez.

Samsung QNQ7F serisi

Bazı güçlü yönlerine rağmen gördüğümüz en iyi tvlerden biri değil. Fakat mükemmel bir tasarım bulundurmakta. En iyi tasarım ödülünü almaya layık cidden.

Bir yazımızın daha sonuna gelmiş bulunmaktayız. Yazımıza son olarak şunu eklemek isterimki bu listemizdeki tvler pahalı yani yüksek sınıf Tvlerdir. Fakat 4K olupda ucuz olan tvleride paylaştık. Bu listemizi araştırıp yaptık. Hiç biri bizim görüşümüz değildir. Sizde görüşlerinizi aşağı kısımda yorumlar kısmına bırakabilirsiniz.

 

İyi Günler…

Yönetici
Yönetici hakkında 76 makale
Hayatının bir çok alanında küçüklükten beri bilgisine bilgi katan yeniliği seven teknoloji meraklısı ve aynı zamanda ulutekno.net'in yöneticisi olan biriyim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*