En İyi Alışveriş Siteleri 2019

Posted by

İnternetten alışveriş yapacağımız bir zamanlar kimin aklına gelirdi ki. Ama artık mümkün. Mağaza, mağaza gezip ürünleri aramaya artık elveda. Bir tıkla anında kapında. Hızlı teslimatla internetten alışveriş yapmak son zamanlarda bi hayli popülerleşti. İnternette en iyi giyim alışveriş sitelerinden tutunda, en iyi elektronik alışveris sitelerine kadar bir çok kategori bulunmakta. Tabikide güvenilirlik de önemli, bizde bu listemizde en güvenilir alışveriş sitelerine yer verdik. Ucuz alışveriş siteleri arayanlar içinde bu yazımızda bahsettik.


HepsiBurada

Memleketimizin en fazla bilinir websitesi Hepsiburada, bir çok kategoriden bizlere ürün sunabiliyor. Adını güvenilirliğiyle duyuran hepsiburada, aynı zamanda hızlı kargolama yani Hepsi express adı verilen sistemi kullanıyor.


Amazon

Dünya çapında herkes tarafından kullanılan en büyük internet ticaretciliği yapan Amazon, 7/24 destek ekiplerine türkçe desteğinide kullanıma sunmuştur. Burada dikkat edilmesi gereken bir husus olan yurdışından alışveriş yaptığınızda gümrük vergilerine takılmamak. O yüzden dikkatli alışveriş yapmak gerekir.


Aliexpress

Özellikle YouTube’da ismini bir çok kez duyduğum herkes tarafından kullanılan Aliexpress, ucuz ürünleri ile popüler olmuş durumda. Ancak kargolar uzak mesafelerden geldiği için biraz elinize geç ulaşabiliyor.


Kitap Yurdu

Kısacası online bir kırtasiye veya kütüphane diyebilirim. Kitaplar üzerine kurulan bu site gayet başarılı…


Gitti Gidiyor

Hisselerinin  bir kısmını Ebay’a satarak Ebay kuruluşlarından biri olmuştur. Hepsiburada mantığı ile aynı çalışmaktadır.


eBay 

PayPal ödeme yöntemi kullandığından dolayı ülkemizde pek fazla kullanılmıyor.


Çiçek Sepeti

Adıylada olduğu gibi doğa ve çiçek satan bir site.


Morhipo

Reklamları ile kendinden epey bir söz ettiren giyim üzerine kurulu bir site.


N11

Türkiyenin öncülerinden olan n11 cidden gerçek anlamda listemizde hak kazanıyor.


Boyner

Aksesuar ve giyim odaklı bir site.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir