En İyi Alışveriş Siteleri

İnternetten alışveriş yapacağımız bir zamanlar kimin aklına gelirdiki. Ama artık mümkün. Mağaza mağaza gezip ürünleri aramaya artık elveda. Bir tıkla anında kapında hızlı teslimatla internetten alışveriş yapmak pöpülerleşti. İnternette en iyi giyim alışveriş sitelerinden tutunda en iyi elektronik alışveriş sitelerine kadar bir çok kategori bulunmaktadır. Tabikide güvenirlilik önemli bizde bu listemizde en güvenilir internet alışveriş sitelerine de yer verdik. Ucuz alışveriş siteleri olan sitelerede yer ayırdık. Tabikide bu sitelerde sadece alım değil satış yapabiliyoruz. İnternette satış site isimleri aşağıda bulabilirsiniz. Buyrun alış veriş siteleri isimleri

1-HepsiBurada

Memleketimizin en fazla bilinir sitesi hepsiburada , bir çok kategoriden bizlere ürün sunabiliyor. Adını güvenirliliğyle  duyuran hepsiburada aynı zamanda hızlı kargolama yani hepsiexpress adı verilen sistemi kullanıyor. Bir çok ürünlerinde ücretsiz kargo seçeneğini kullanıyor. Son olarak demek istediğim ise herşey ayağınıza gelsin.

2-Amazon

Dünya çapında herkes tarafından kullanılan en büyük intenet ticaretciliğinden biri olan Amazon, 7/24 destek ekibine türkçe ekibide kadrosuna almış ve artık türkçe destek verebilecekler. Burada dikkat etmeniz gereken bir husus olan  yurtdışından alışveriş yaparken gümrük vergilerine takılma sorunu oyüzden dikkatli alışveriş yapmak gerek.

3-Aliexpress

Youtube’da çok fazla ismini duyuran 7den 24e kadar herkesin kullandığı Aliexpress ucuz ürnlerle pöpülerliğini arttırdı. Uzak yerlerden geldiğinden dolayı bazen 2 ay bazen 1 hafta gibi sürelerde ürün elimize ulaşıyor.

4-Kitap Yurdu

Kısacası online bir kırtasiye diyebiliriz. Kitaplar üzerine kurulmuşçok başarılı bir site.

5-GittiGidiyor

Hisselerinin bir kısmını Ebay’a satarak Ebay kuruluşlarından biri olmuştur. Hepsiburada mantığı vardır. Fakat ben kullanmıyorum.

6-eBay

Paypal ödeme yöntemi kullandığından dolayı ülkemizde pek fazla kullanılmıyor.

7-Morhipo

Reklamlarıyla kendini duyuran Morhipo giyim üzerine kurulmuş bir site.

8-Çiçek Sepeti

Adıylada olduğu gibi doğa ve çiçekleri satın almamıza yarayan bir site.

9-N11

Türkiyenin öncülerinden olan N11 ciddeen gerçek anlamda bu listemizde hak kazanıyor.

10-Boyner

Aksesuar ve giyim odaklı site.

Yönetici
Yönetici hakkında 76 makale
Hayatının bir çok alanında küçüklükten beri bilgisine bilgi katan yeniliği seven teknoloji meraklısı ve aynı zamanda ulutekno.net'in yöneticisi olan biriyim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*