En İyi Araç Kameraları – Araç İçi Kamera Tavsiyesi 2019

En iyi araç kameraları nedir? Arabama kamera alırken hangisini tercih etmeliyim? Araç içi kamera tavsiyeleri nelerdir? gibi aklınızı kurcalayan sorular varsa doğru adrestesiniz.

Araç içi kameralar, kaza anında veya sürüş halinde oluşabilecek tuhaf olayları kaydetmenize yarayan bir cihazdır. Şoförler arasında en çok tercih edilme sebebi ise kazalardan sonra delil niteliği taşımasıdır. Avrupa gibi büyük ülkelerde çok fazla kullanılan araç içi kameralar bizim ülkemizde pek tercih edilmiyor.

DARK AT1 Sony Sensörlü Araç İçi Kamera

Araç İçi Kamera Tavsiyesi

170 dereceye kadar olan kamera açısı ile geniş ölçekli video kayıtları yapabileceksiniz. Sizin hiçbir şekilde başlatmanıza veya kapatmanıza gerek yok. Araç çalıştığı anda otomatik olarak kayda başlayan Dark AT1, 32 GB’a kadar arttırılabilir hafıza ile yüksek boyutlu çekimler yapmanıza olanak sağlıyor. Oynar başlıklı cama monte edilen vantuzu ile kullanım kolaylığı sağlıyor.

Listenin devamı en yakın sürede tekrarlanacaktır. Ayrıca en iyi fiyat performans tabletleri yazımızı incelemeyi unutmayın.

Bizlere Değerli Görüşünü Bildir.

×

Merhaba!

WhatsApp'ta sohbet etmek veya bize e-posta göndermek için aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın. ulutekno@gmail.com

× Nasıl Yardımcı Olabiliriz?