En İyi Fiyat Performans Akıllı Saatler

Dünya, teknoloji açısında her gün bir adım daha ileri doğru giderken, teknolojinin önde giden isimleri, ürünlerini her yıl rekabet amaçlı kullanıcılara sunmaya devam ediyor. İşte en yeni teknolojik ürünlerden biri de akıllı saatler olarak gözümüze çarpıyor. Fakat bu yeni nesil giyilebilir teknolojinin fiyatları cidden pahalı durumda. Durum bu olunca insan en iyi fiyat performans akıllı saatlere bakıyor. Öncelikle biz bu yazımızda öyle uçuk fiyatlı saatleri değil. En iyi 100 Tl altındaki saatleri inceliycez.

Akıllı saat nedir ?

Akıllı saat için, bilgisayar ile entegre edilmiş bir nevi kol saati diyebiliriz. Akıllı saate şu aşamada giyilebilir teknoloji ürünleri olarak bakabiliriz.

Case 4U U8 Kırmızı iOS ve Android Uyumlu Akıllı Saat

Dikdörtgen biçimiyle gayet estetik duran bu saat, hafifliğiyle gayet kolay kullanım imkanı sunuyor.1.48 inç genişliğindeki TFT LCD ekranıyla saat içerisindeki uygulamaların ve eşleştirilen telefonlardaki araçların kolayca takip ya da kontrol edilebilmesini sağlayan cihaz, 128×128 piksellik görüntülere imza atıyor. Depolama olarak ise128 MB bellek ve 64 MB kapasiteli dâhili depolama alanıyla yeterlilik gösteriyor. Gelen çağrılara yanıt verme, SMS veya sosyal ağ mesajlarının görüntülenmesi gibi imkânları da yanında getiren aygıt, telefon kamerasının uzaktan kontrolünü de mümkün kılıyor. Bunların yanında; müzik çalma, akıllı telefondaki rehbere erişme, takvim kullanımı gibi özellikler de sunan Case 4U U8 akıllı saat, sahip olduğu algılayıcılar aracılığıyla birçok işlemi akıllı telefon iletişimi olmaksızın yapabiliyor.

Fiyatı: 33,90 TL

GT08 Kameralı Bluetooth Akıllı Saat SmartWatch

Ergonomik şık tasarımı ile gelen GT08, ios desteğide bulundurabiliyor.Case 4u u8 in barındırdığı tüm özellikleri GT08 de taşıyor.240 x 240 piksel ekranı ile tüm işlemlerinizi rahatlık ile yapabiliyorsunuz. 380 mAh pil ile, 10 saat + bekleme süresi ve 2 – 3 saat konuşma süresi sunuyor. 32 MB’a kadar Micro SD Kartı destekliyor olması gayet yeterli bir derece. Bluetooth sürümü 3.0 tüm cihazları destekliyor. Kamera olarak 1.3 megapiksele kadar görüntüler alabiliyor.

Fiyat:44,90 TL

Mastek DZ09 Kameralı Akıllı Saat Smart Watch

Mastek DZ09 Smart Watch Akıllı Saat ;Tasarımı ile fark yaratmasının beraberinde getirdiği akıllı özellikleri hassas dokunmatik ekranında profosyonelce harmanlıyor ve günümüzün teknolojisine ayak uyduruyor.Akıllı telefonunuzda bulunan Bluetooth teknolojisini kullanan DZ09 ile telefonunuzdaki bildirimleri aynı anda alabilir ve sadece tek bir dokunuş ile gelen çağrılara rahatca cevap verebilirsiniz. Parlak dış kaplaması ve silikon kayışı ile şıklığınızı doruklara taşıyan Mastek DZ09, üst seviye akıllı saatlerde bulunan adım sayar ve basınç ölçer gibi birçok fonksiyonu da yanında getiriyor.

Fiyat : 42,90 TL

En İyi Fiyat Performans Serimizin Sonuna Geldik. Alt  Taraftan Lütfen Yorumlarınızı Belirtin.

Yönetici hakkında 69 makale
Merhaba ben Enes Ulusoylar.1999 yılında Çankırıda doğdum. Çankırı Hacı Murad-ı Veli lisesinde okudum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*