ingilizce öğrenmek için ios ve android uygulamalar

En İyi İngilizce Uygulamaları: İngilizce Öğren 2019

En iyi ingilizce uygulamaları hangileridir ? Hangi ingilizce programını kullanmalıyım ? En çok indirilen ingilizce uygulamaları hangileri ? Gibi aklınızı karıştıracak sorularınız varsa sizlere en iyi ingilizce öğrenme uygulamaları listesi  hazırladım sizler için.

Duolingo – En iyi ingilizce uygulamaları

ingilizce öğrenme uygulamaları programları
En İyi İngilizce Uygulamaları – Duolingo Tanıtımı

En iyi ingilizce uygulamaları listemizin ilk sırasında yer alan duolingo, bedava ingilizce öğrenmenize yardımcı bir program ve uygulamadır. Google Play’de yer alan 2013 yılında ”En İyilerin En İyisi” olarak seçildi. 100 milyon indirmeye sahip olan Duolingo, sadece ingilizce alanında hizmet vermiyor. Bazı bir kaç dildede Duolingo’dan faydalanabiliyorsunuz. En iyi ingilizce öğrenme uygulamaları listesinde hazırlamış olduğumuz Duolingo, sizlere ingilizce öğretiminde faydalı bir kaynak olabilir. Tabi ki sadece bu uygulama sayesinde ingilizcenizi çok derin bir şekilde geliştiremezsiniz. İngilizce dersi veya bir kurs alıyorsanız o zaman yararlı olacaktır. Duolingo’yu kullanmak istiyorsanız Android linkine buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca İos cihazınıza yüklemek istiyorsanız bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Mondly

mondly nedir nasıl kullanılır
En İyi İngilizce Uygulamaları – Mondly Uygulama Tanıtımı

1 Milyondan fazla indirilen Mondly, ingilizce öğretiminde çok iyi bir seçenek.  Google Play Store’da 4,7 puan alan başarılı bir ingilizce uygulaması denilebilir. Ayrıca, sadece ingilizce öğretimi ile kalmıyor 30’dan fazla dilde hizmet veriyor. Dil tarafında çok yönlü olan Mondly, bizden artı puan alıyor. Günlük yeni dersler ve pekiştirmeler ile ingilizce veya bir başka bir dili gayet kolay öğrenebiliyorsunuz. Okuma, dinleme, yazma ve konuşma gibi dil egzersizlerinden yararlanabilirsiniz. Önceden okulda veya her hangi bir yerde tonlarca kelime, gramer dersleri almış olabilirsiniz. Ancak kursu veya okulu bitirdiğinizde sadece ”merhaba!” diyebiliyordunuz. Kolay ve ingilizcesini geliştirmek için harika bir uygulama. Mondly’i kullanmak istiyorsanız Android linkine buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca İos cihazınıza yüklemek istiyorsanız bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Memrise

memrise ingilizce öğrenme
En İyi İngilizce Uygulamaları – Memrise Uygulama Açıklaması

Google Play’de 2017’nin en iyi uygulama ödülünü alan Memrise, ayrıca 2016’da kişisel gelişim alanında en iyisi olarak seçildi. Memrise sadece ingilizce ile kalmıyor. Memrise; İngilizce, Arapça, İspanyolca, Japonca, Fransızca, İtalyanca, Korece, Almanca ve Rusça öğrenmenize olanak sağlıyor. Yaklaşık olarak 10 milyondan fazla indirilen Memrise, 4.7 kullanıcı yorumu ile gayet güzel bir başarı sağlamış. Dil öğrenimini eğlenceli hale getiren bu uygulama sizlere dil öğreniminde kolaylık ve rahatlık katıyor. Memrise tam kapsamlı olarak kullanmak istiyenler için pro versiyon mevcut. Memrise’ı kullanmak istiyorsanız Android linkine buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca İos cihazınıza yüklemek istiyorsanız bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

enesulusoylar

Herkese Merhabalar. Ben Enes Ulusoylar. Teknolojiyle, internetle ve sosyal medya ile her zaman haşır neşir olan birisiyim. Sizler için bu blogda içerikler üretmeye çalışıyorum. Bana yorum veya iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz. İyi Günler...

Add comment

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.