En İyi Kameralı Telefonlar 2017-2018

Telefon alırken aslında ister istemez kamerada almış oluyoruz. Telefonunuz en iyi fotoğraf çeken telefon olmayabilir. Ama bu listemizden sonra telefonunuzu değiştirmeyi düşünebilirsiniz. Bu listemizde kamerası iyi olupda ucuz olan telefonları derlemeye çalıştık. Fakat buda malesef olmuyor , çünkü Türkiye’de telefon fiyatları almış başını gidiyor. Bu yazımızdan sonrada en iyi kamera uygulamasını  paylaşabiliriz. Çünkü kamera  uygulamaları resimlerinize  efekt katmanıza yardımcı olabilir. Listemizde bazı telefonların fiyatlarınıda vermiş olacağız.

 

1.Google Pixel 2/ Pixel 2 XL

Pixel kendinden fazlaca duyurmuş , yeni ve en iyi fotoğraf çeken telefondur. 12 megapiksellik arka ve 8 megapiksellik ön kamera ile kullanıcıların sevdiği en iyi fotoğraf çeken telefonlarındandır. 4K video desteği bulunan telefon 64 gblık depolama olanlı modeli 649 dolar 128’lik ise 750 dolardan başlayan fiyatlarla teknoloji pazarlarında karşımıza çıkmakta.

2.Samsung Galaxy Note 8

En iyi fotoğraf çeken telefon 2017 listemizde Note 8’e de yer vermek istedik. Ekranıyla olduğu gibi kamerasıylada harika işler yapılabilecek bir telefon olan Note 8 12 megapiksellik çift kamerasıyla gerçekten takdirlere layık.

3.Samsung Galaxy S8/S8 Plus

Note 8’e benzeyen S8 geceleri çok iyi fotoğraflar çıkartacağını söylüyor. 12 megapiksellik arka kamera ve 8 megapiksellik kamera ile mükemmel fotoğrafların tadını çıkarın.

4.Iphone X

Fiyatıyla ve face id gibi özellikleriyle kendinden fazlaca konuşturdu. Şuana kadar en iyi kamera teknolojisi kullanan İphone X’in fiyatı 6000 Tl’den  başlıyor.

5.LGV30

16 megapiksellik kamerası ile mükemmel fotoğraflar çıkartabilirsiniz. Bu yüzden en iyi fotoğraf çeken listemizde 5. sırada bulundurduk.

6.Iphone 8 Plus

En iyi fotoğraf çeken telefonlar listemizde Iphone 8 Plus 6.sırada , Iphone X  4.sırada yer almakta. Bunun nedeni Iphone X’ın sensörünün çok daha iyi olması , buda onu 4. sıraya koymamızın nedeni. Sensor dışında ikisininde kamerası cidden mükemmel. Keşke fiyatıda bukadar güzel olsaydı deyip sıradaki telefona geçelim.

7.Huawei P10 Plus

En iyi fotoğraf çeken telefonlar listemizde Huawei P10 la kapatıyoruz. Birçok kamera modu bulunduran Huawei muhteşem ötesi fotoğraf yakalamamıza olanak sağlıyor.

En iyi kameraya sahip olan telefonların sonuna gelmiş bulunmaktayız. Sizde lütfen kendi görüşlerinizi alt kısımda yorumlar bölümüne bırakabilirsiniz. Bu yazıyı arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

İyi Günler…

Yönetici
Yönetici hakkında 76 makale
Hayatının bir çok alanında küçüklükten beri bilgisine bilgi katan yeniliği seven teknoloji meraklısı ve aynı zamanda ulutekno.net'in yöneticisi olan biriyim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*