En İyi Kameralı Telefonlar 2019

Posted by

Telefon alırken aslında kamera almış oluyoruz. Telefonunuz en iyi kameraya sahip telefon olmayabilir. Ama bu listemizden sonra telefonunuzu değiştirmeyi düşünebilirsiniz.Bu listemizde kamerası iyi olan ve aynı zamandada ucuz olan telefonları derlemeye çalıştık.


Google Pixel 2 / Pixel XL

Pixel kendinden bi hayli söz ettirmiş, yeni ve iyi fotoğraflar çeken bir telefon. 12 Megapiksellik arka ve 8 Megapiksellik ön kamera ile kullanıcıların sevdiği, sosyal medya hesaplarınızda harika fotoğraflar paylaşabileceğiniz bir telefon. 64GB lık depolama alanlı modeli 649 dolardan satılırken, 128 Gblık versiyon ise 750 dolardan başlayan fiyatlarla mağazalarda yerini almakta.

Samsung Galaxy Note 8

En iyi fotoğraf çeken telefon 2019 listemizde Note 8’e de yer vermek istedik. Ekranıyla olduğu gibi kamerasıylada harika işler yapabilen bir telefon olan Note 8, 12 Megapiksellik çift kamerasıyla takdire layık…

Samsung Galaxy S8 / S8 Plus

Note 8′ e benzeyen S8, geceleri iyi fotoğraflar çıkartacağını idda ediyor. 12 MP arka kamera ve 8mp ön kamera ile fotoğrafların tadını çıkarın.

Iphone X

Fiyatıyla ve ayrıca yeni XS modeli ile kendinden fazlaca konuşturdu. Şuana kadar en iyi kamera teknolojisine sahip İphone nun fiyatı 6500 Tl

LGV30

16 MP’lik kamerası ile mükemmel fotoğraflar çıkartabilirsiniz. Bu yüzden en iyi fotoğraf çeken telefonlar 2019 listemizde bulundurduk.

Huawei P20 Pro

En iyi kameraya sahip telefonlar 2019 adlı listemizi Huawei P20 ile kapatıyoruz. Bir çok kamera modu bulunduran Huawei, muhteşem fotoğraflar yakalamanıza olanak sağlıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir