En İyi Netflix Dizileri: Gelmiş Geçmiş 30 Netflix Dizi Önerisi 2020

Netflix, yabancılarda oldukça yaygın olarak kullanılan platformdur. Son bir kaç yılda ülkemizde de oldukça yaygınlaşmış durumda. Bizler de bu durumun farkında olarak sizler için en iyi netflix dizileri adı altında 30 adet dizinin bulunduğu bir liste paylaştık. Listemiz en iyi netflix dizileri hangisi sorusuna cevap vermektedir.  Şuana kadar gelmiş geçmiş netflix dizileri‘nin en iyileri karşınızda. Buyrun listemize geçelim.

Ayrıca bu Netflix yabancı diziler IMDB puanına göre ve izlenme sayılarına göre hazırlanmıştır.


30. Grace and Frankie

En İyi netflix dizileri – Grace And Frankie Konusu

Dizimizin isminden de anlaşıldığı üzere dizi iki karakter üzerinden işleniyor. Grace ve Frankie iki bayan, evli, çocuklu bireylerdir. Grace, iki evladı olan önceden kozmetik şirketine sahip ama kızına devrettiği birer annedir. Eşi Robert ile uzun yıllardır süren bir evlilikleri vardır. Frankie ise biraz daha ruhuna önem veren değişik tarzda bir kadındır. Sol adında bir eşe sahiptir. Sol aynı Robert gibi boşanma avukatıdır. Bu eşler birbirileri ile çok iyi anlaşmaktadır. Bir gün akşam yemeğinde bu ikili eşlerine bir şey itiraf edecektir. Bu itiraf eşlerinde ve kendilerinde büyük bir değişikliğe neden olacaktır. Dizimizin IMDB puanı 8,3’dür ve 2015 yılında yayına girmiştir. Dizinin başrollerinde ise Jane Fonda ve Lily Tomlin gibi isimler bulunmaktadır.

29. Love

Love Dizi Tanıtımı – Netflix

Love, 2016 yılında çıkmış 3 sezondan oluşan ve başrollerinde iyi isimler bulunduran komedi, drama ve romantizm türünde bir dizidir. Başrollerinde Gillian Jacobs, Paul Rust, Claudia O’Doherty gibi isimler bulundurmaktadır. Dizimizin her bir sezonu ortalama olarak 10 bölümden oluşuyor ve yine aynı zamanda ortalama olarak 50 dakikalık bölümlerden yer alıyor. Konumuz, Gus ve Mickey adında ki iki gerçek aşk arayan bireylerdir. İkilinin hayatında bir çok değişiklik yaşanıyor ve bu değişiklikler onları tesadüf sonucu birbirleriyle tanışmasına sebep oluyor. Dizi, izleyenler tarafından çok hoş ve iyi karşılanmış durumda. Dizinin ileri ki bölümlerinde sulanmadığı ve akıcı olarak işlendiğide anlatılmaktadır. Bir netflix sahibi iseniz bu diziyi izlemenizi önerir veya tavsiye ederiz.

28. The OA

En İyi Netflix Dizileri Listesi – The OA

The OA, fantastik bir konuya sahip değişik ilginç bir dizidir. Kendisinin ilk bölümünü izledim ve cidden beğendim. Bu liste bittiğinde ise büyük bir ihtimal devam ediyor olacağım. Başrol olarak Brit Marling gibi güzel bir oyuncunun yer aldığı harika bir dizi The OA. Dizimiz 2016 yılında çıkmış 2 sezondan oluşuyor. 2.sezon çok kısa bir süre önce 2019 yılında çıkmıştır. Bölümlerimiz ortalama olarak 1 saatden oluşuyor. Konusu ise 7 yıl önce evden kaybolan bir kızın 7 yıl sonra bir köprüden atlayarak intihar etmesini ancak ölmeyip kurtulmasını ve ailesinin onu bulmasını ve bu 7 yıl içinde neler yaşandığını anlatıyor. Bu kızın ismi ise Prairie Johnson adında genç ve yetenekli bir kızdır. Prairie Johnson, 7 yıl sonra ailesi ile kavuşarak onlara karşı sakladığı bir kaç gizemli şey var ve bunları sır gibi saklıyor.

27. Sex Education

En İyi Netflix Dizileri – Sex Education

Sıradaki dizimiz ise Sex Education, Otis ve Maeve arasında geçen ve benim sürekli Youtube’da reklamlarını gördüğüm dizidir. Konusu ise, Otis adındaki bir gencin okul ve hayatında yaşadığı seks problemlerini ve olaylarını anlatır. Otis, öz güvensiz, pek fazla becerisi olmayan bir karakterdir. Annesinin seks terapisti olması ona bu konularda bir çok bilgi sağlamaktadır. Yani cinsel hayat ile ilgili bir çok bilgiye sahip ve sorunları çözebilecek biridir. Okulda kötü kız lakabı ile tanınan Maeve ise Otisin bu yeteneğini keşfeder. Kendisinin de paraya ihtiyacı olduğundan dolayı Otis’e bir iş teklifinde bulunur. Bu iş teklifi, okulda cinsel sorunları olan genç kişileri Otis tedavi edecek, onlarla konuşacak ve bundan para alacaklardır. Bu parayıda aralarında bölüşeceklerdir. Otis normalde bu iş teklifini kabul edecek biri değildir ancak Maeve’ye olan içten içe aşkı ona bu işi kabul ettirecektir.

26. You

En İyi Aşk Dizileri – You

You, 2018 yılında çıkış yapmış 1 sezondan oluşan ver her bölümü ortalama olarak 45 dakikadan oluşan bir dizidir. Başrollerinde Penn Badgley, Ambyr Childers ve Elizabeth Lail gibi isimler bulunduran drama ve romantizm türünde bir dizidir. IMDB olarak 7, 8 gibi başarılı bir puan almıştır. Konusu ve mekanı genel olarak bir kitapçıda başlar. Joe adında genç, yakışıklı ve kitapları çok seven biridir. Ayrıca bir kitapçıda çalışmaktadır. Bir gün işini yaparken kitapçıya bir genç kız gelmiştir. Bu kıza resmen tutulmuştur. Ondan gözlerini alamıyordur. Gelen genç kıza aradığı kitap hakkında yardımcı oluyor ve onunla orada kısa bir sürede olsa bakışıyorlardır. İşte ilk görüş aşk başlamıştır. Bakalım bundan sonra olaylar nasıl gerçekleşecektir?

25. Ozark

Ozark Dizinin Konusu – Netflix Original Series

21 Temmuz 2017 yılında çıkan bu dizi Marty Byrde adındaki mali danışmanlık şirketinin ortağı ve bir babanın parayla olan mücadelesini anlatıyor. Çok iyi bir matematikçi olan ve çocukken bir matematikçi olmayı isteyen ancak parayıda sevdiği için mali danışmanlık yapan biri olmuştur. Rakamlarla çok iyi oynayan yani rakamlara takla attırmayı çok iyi bilen biridir. Onun çok sevdiği iki şey vardır biri para biri rakamlardır. O rakamları ve parayı birleştirmeyi çok iyi başarmış zeki bir insandır. Çok paralar kazanır. İyi bir ailesi vardır ve onlar ile mutlu bir hayat yaşamaktadırlar. Çok para kazanmasına rağmen öyle çok şaşalı bir hayatı yoktur. Tüm işlerini zamanında yapan ve düzeni çok seven biridir. Tüm vergilerini eksiksiz ve zamanında öder. Yani bilinçli bir vatandaştır. Ancak ne olduysa bir anda tüm işleri tepetaklak oluverir. Ölüm ile burunburuna gelir ve bir anlaşma yaparak Ozark denilen kasabaya taşınır. Peki ya neden böyle oldu? OZARK kasabasında ileride neler olacak? Dizinin devamında sizlerde tüm bu soruların cevabını alacaksınız. En iyi netflix dizileri devam ediyor.

24. La Casa De Papel

En İyi Soygun Dizileri -Türkiye İstanbul La Casa De Papel

Profesör adındaki bir adam yüzyılın en büyük soygununu yapma hayalini kurar. Bir çok plan kurar. Şehirdeki en iyi hırsızları ve kaybedecek bir şeyi olmayan bir ekip toplar. Planları gerçekleştirmek ve hazırlamak için 5 ay gibi bir süre belirlemiştir. Planları kusursuzdur ancak ekibi hakkında çok fazla bir plan yapmamıştır. Son anda plan gerçekleşmiyor diyelim ve daha fazla spoiler vermeden en iyi netflix dizileri yazımıza devam edelim. Ayrıca küçük bir not bırakalım. Yeni sezonun İstanbul’da geçeceği söyleniyor.

23. Mindhunter

En İyi Cinayet Dizileri – Mind Hunter

Yıl 1979’un başları ve cinayet oranları fazla olan Quantico kasabasındayız. FBI’ da ajan olarak çalışan Holden Ford, araştırmaya ve öğrenmeye çok aç bir insandır. Araştırmak ve öğrenmek onun hayat felsefesidir. Davranış bilimi üzerine çalışcan Bill Tench ile tanışır. Bill Tench, şehir şehir dolaşarak seminerler veriyordur. Seminerler, polisleredir ve seri katiller üzerinedir. Bill Tench, Holden Ford’ a kendisiyle birlikte çalışmasını için bir teklifte bulunur. Holden Ford bu teklifi kabul eder ve ikisi farklı şehirlerde seminerler vermeye çalışırlar. Holden bu seminerlerde bir şey fark eder. Aslında seri katillerin nasıl daha kolay yakalanacağını bulmuştur. Ona göre seri katilleri anlamak ve neden cinayet işlediklerini bulmaktadır. Bill Tench’e bu fikir fena gelmez ve artık Holden Ford, seri katiller ile yüz yüze görüşmektedir.

22. Narcos

Pablo Escobar – Narcos

Gerçekte yaşanan olaylar dikkate alınarak kurgulanmış dizimiz, Dünyanın dört bir tarafında tanınan ünlü Kolombiyalı uyuşturucu baronu Pablo Escobar‘ın hayatını, onu yakalamaya çalışan yerel polisin çalışmalarını ve bir çok konuyu ele almaktadır. En iyi netflix dizileri sıralamamızın 22. sırasında yer alan Narcos’u sizlerde netflix üzerinden izleyebilirsiniz.

21. Hakan: Muhafız

En İyi Türk Netflix Dizileri – Netflix Türkiye

İştee karşınızda Hakan Muhafız! Listemizde bir çok Netflix dizisine yer verirken Hakan Muhafıza’a yer vermezsek ayıp olurdu. İlk Türk Netflix orijinal dizisi olan Hakan Muhafızı, sevdiğim bir arkadaşımdan aldığım öneri sayesinde izledim. Hatta bir gecede oturup tüm bölümlerini heyecanla seyrettiğim ve Netflix’e başladığım bir diziydi. 2. Sezonun 26 Nisan’da çıkacağını duyduğumda ciddi anlamda sevinmiştim. Belki de siz bu yazıyı okuduğunuzda 2. sezon çıkmış olur. Türklerin her platformda olması gerektiğini düşünüyorum. Evet, dizi dört dörtlük değildi ancak yetecek durumdaydı. Özellikle 2. sezonda efektler üzerine biraz daha çalışılırsa güzel bir dizi olacağını düşünüyorum. Şimdi gelelim konusuna. Dizimizi konusu, Hakan’a verilmiş olan İstanbul’u koruma görevidir. Hakan, İstanbul’un muhafızıdır ve karşısında ölümsüzler adı verildiği ölümsüzlerden İstanbul’u koruması gerekmektedir. Netflix Türkiye olarak bu diziyi halen izlemediyseniz en kısa sürede izlemelisiniz.

20. 13 Reasons Why

Netflix En İyi Drama Dizileri

Türkçe karşılığı ”Ölmek İçin 13 Sebep” olan ve bir kitaptan uyarlanan 13 Reasons Why, Hannah Baker adlı genç bir kızın intiharını konu alıyor. Hannah Baker 17 yaşında intihar etmiştir. Okul arkadaşları ve ailesi şoktadır. Ortada hiç bir intihar sebepi yok gibidir. Aynı lisede okuyan Clay Jensen, bir süre sonra evinin önünde bir kutu bulmuştur. Bu kutunun içinde eski tarz kasetler bulunmaktadır. İçerisinde numara bulunduran kasetler 13 sayısına kadar devam etmektedir. Bu kasetlerin birincisini dinleyen Clay, çok büyük bir şekilde şaşkınlığa uğrar. Çünkü kasetin içinde şu sözler vardır. ” Eğer bu kaseti dinliyorsan ölümümden sende sorumlusun” gibi ifadelere yer vermektedir. Ayrıca her bir kasetde ölümüne sebep olan bir kişiden bahsecedecektir.

19. Easy

En İyi Cinsellik Dİzileri – Netflix

Netflix’in nadir kısa dizilerinden olan Easy, 27 – 30 dakikalık periyotlardan oluşuyor. 2 sezondan oluşan dizi Şikago’ da yaşayan günümüz çiftlerin hayatlarını, seks sorunlarını ve aile yapısını ele alıyor. Yani aklınıza gelebilecek bütün her şeyi içeriyor. Her bölüm farklı bir konuyu ele alıyor. Dizimiz her kesime hitap etmiyor. Genellikle bu tarz diziler sevenler için iyi denilebilir.

18. Orange Is the New Black

En İyi Netflix Yabancı Dizileri – Orange Is the New Black

Ana karakterimiz olan Piper Chapman, güzel ve düzenli bir hayata sahip olan kadındır. Ayrıca iyi bir nişanlıya da sahiptir. Hayatı herkes tarafından örnek alınırken bir anda 15 ay bir suçla suçlanır. Bunun sebebi gençken işlemiş olduğu bir suçtur. Bu yüzden kendini hapishanede bulur. Dizimizin konusu sadece bu kadar değil hapishanede diğer kadınlarında hikayeleri anlatılmaktadır. Bu hikayeler geriye dönük olarak izlenir.

17. Black Mirror

Yabancı dizi önerisi – En İyiler – Black Mirror

Teknolojinin bizlere getirmiş olduğu durumları çok güzel anlatan Black Mirror; teknolojinin aslında hayatımızda bir kolaylık olduğunu değil, ne gibi sorunlar yaratacağını belirtiyor. Böylelikle izleyicide bir iz bırakıyor ve belkide izleyicinin kendine pay çıkarmasını sağlayan bir dizi. Her bölümü farklı bir trajedi konusunda işleniyor. Son söz olarak, teknoloji çağının üzerimizdeki etkilerini anlamak isteyenler için iyi bir dizi denilebilir.

16. Marvel’s Jessica Jones

Marvel Dizileri – Netflix

Marvel’ın bir çok yapımı gibi olan Marvel’s Jessica Jones çizgi roman yapımlarından bir tanesi. Dizimizin ana karakteri Jessica Jones, diğer marvel karakterlerinden biraz daha farklıdır. Jessica Jones, süper güçleri olan ama kahramancılık oynamayı sevmeyen birisidir. Zaten süper kahramanlık deneyimleride kötü gitmektedir. Kötü giden kahramancılık oyunlarından sonra kahramanlığa ara verir. Kendine özel bir büro açar, ve eski hayatına geri döner ancak kahramancılık onun peşini bırakmaz. Çünkü geçmişde yaşamış olduğu bir insanın geri hayatına girmesi onu bu kabusa geri sürükler.

15. Stranger Things

Netflix – Stranger Things

4 tane çocuk düşünün. Bunların her biri bir oyun delisi. Yine bir gün Indiana’nın Hawkins şehrinde bu dört çocuk evde Zindanlar ve Ejderhalar adında bir oyun oynuyor. Akşam oluyor ve her biri artık evine dönmek zorunda. Ancak Will adındaki genç, eve dönerken bisikletiyle ormanda takılıp düşüyor. O anda karşısında ne olduğunu bilemediği bir şey beliriyor. Bundan korkan Will, hızlıca evine koşar ve evideki tüm kapıları kilitler. O günden sonra Will’e kimse ulaşamaz. Daha sonrasında tüm ailesi, arkadaşları ve polisler arama çalışmalarına başlar. Bir çok şeyi araştırırlar. Acaba Will’e ne olmuştu? O kaçırıldımı? Yoksa öldürüldü mü? Will’in arkadaşları bir maceraya atılır ve Will’in halen daha ölmediğini düşünür.

14. Atypical

Atypical

Dizimiz Sam adındaki 18 yaşındaki lise öğrencisi olan bir gencin etrafında şekilleniyor. Sam’in bir sorunu var ve bu sıkıntısı onun otizmli olması. Otizmli olan Sam, diğer insanlardan biraz daha farklı. Otizm zaten herkes de aynı belirtileri gösteren bir hastalık değildir. Bizim karakterimiz olan Sam’in ise bazı belirgin karakterik özellikleri var. Sam, dürüst ve diğer insanlar ile pek iyi iletişim kurmayan biri. Birinin ona dokunmasına dayanamıyor ve aşırı şeylerden nefret ediyor. Ayrıca penguenler üzerinde araştırmalar yapıyor ve onları çevresindekilere anlatmaktan zevk duyuyor. Lisedeki akranları onunla takılmıyor ve ona tuhaf gözüyle bakıyorlar. Bu tuhaf görüntüyü değiştirmek için çaba sarf ediyor. Gerek ergenliğinde vermiş olduğu baskı ile bir sevgili arayışına giriyor. Artık kendisininde birileriyle çıkmak, aşkı tatmak ve seks yapmak gibi öneriler alıyor etrafından. Sam’de bu önerilere kulak vererek yeni maceralara atılıyor.

13. Russian Doll

Russian Doll – Netflix

2019 yılında çıkış yapmış olan Russian Doll, 8 bölümden oluşuyor. Her bölüm 25 – 30 dakikalık periyotlar halinde yayınlanmış. İkinci sezonun ne zaman çıkacağı belli olmayan dizi, Nadia adındaki bir karakterin sürekli olarak ilginç olaylar yaşamasını anlatıyor. Karakterimiz Nadia, 36. yaş doğum gününü her gece tekrarlamaktadır. Sürekli ölüyor ve ayna karşısında tekrar doğum günü partisinde kendini buluyor. Kafayı yemek üzeredir ve arayışlar içindedir. Bakalım başına ne gibi olaylar gelecek? Çerez tadında kısa bölümlerden oluşan Russian Doll, izlemenizi tavsiye ettiğim bir dizidir.

12. Elite

Elite

İspanya’nın eski liselerinden bir tanesinin çatısı yıkılıyor ve okulun inşaatini yapan firma imajını düzeltmek için okuldan 3 öğrenciye burs hakkı tanımlıyor. Bu üç öğrencinin isimleri; Samuel, Christian ve Nadia’dır. Bu burs hakkı dizininde isminin ordan geldiği gibi elite bir liseye gönderilir.
Üç fakir öğrencinin bu elite ailelere sahip zengin çocuklarının arasına düşüyor. Bu elite ismiyle nitelendirilen gruba katılmaları zengin ve fakir çakışmalarına sebep oluyor. Bu çakışmalar sonucunda bir cinayet ortaya çıkıyor.

11. İnsatiable

İnsatiable Konusu ve Oyuncuları

Patty Bladell, şişko ve çirkin bir kızdır. Yaşı 17’dir. Bir gün bir marketin önünde çikolatasını yerken bir adam ile kavgaya tutuşur ve çenesi uzun bir süre kırılır. Tedavi sürecinde sadece sıvı tüketerek zayıflamıştır ve çok güzel bir kız haline dönmüştür. Ancak Patty’nin başı beladadır. Çünkü  dövüştüğü adama ilk yumruğu Patty atmıştır. Böylelikle davalık olmuşlardır. Ve dava için avukata ödeyecek parası yoktur…

10. Chilling Adventures of Sabrina

En İyi Netflix Orijinal Dizileri – Chilling Adventures of Sabrina

Dizimizin ana karakteri olan Sabrina Spellman adındaki 16 yaşına varmış bir kızdır. Bu kız yarı cadı yarı insandır. 16. Yaş doğum gününde bir karar vermesi gerekiyor. Cadı olarakmı kalacak yoksa insan mı? Cadıların bir çok geleneği bulunmaktadır. Bu cadı geleneklerinden biride; Cadı, 16. yaş gününde adını iblis kitabına yazdırması gerekiyor ve yemin etmesi gerekir. Eğer bu yemini ederse cadı okuluna gitmesi gerekir. Sabrina’nın kafası bi hayli karışıktır ve ne yapacağını bilemez. Sabrina, cadı olmayı seviyordur ancak cadıların bu tarz geleneklerini ve Karanlık Efendiyi sevmiyordur. Sabrina iki kutup arasında kalmıştır ve ne yapacağını bilmiyordur. Acaba Sabrina’ nın başına ne gelecektir?

9. BoJack Horseman

BoJack Horseman – Yabancı Animasyon Dizi

BoJack HorseMan, tuhaf garip bir dizidir. Bunun sebebi dizimizde insan ve insansı hayvanları görmekteyiz. Bir animasyon dizisi olan BoJack HorseMan’nın gelin konusuna bakalım. BoJack HorseMan, 90lı yıllarda çok popüler olan bir dizinin starıdır. Ancak dizinin sonlanması ile onunda şöhreti yıldan yıla azalmıştır. BoJack HorseMan vaktini içki ve diğer kötü alışkanlıklarına harcamaktadır. Bir gün bir yayın eviyle anlaşır ve onlar için kendi kitabını yazacaktır. Ancak BoJack HorseMan’ın işi gücü içki ve aylaklıkdır. Kitabı yazamaz. Yayınevi BoJack için bir yazar ayarlar ve BoJack’ın hayatını  o yazacaktır. Yazarımız, karakterimizin hayatına girerek onunla birlikte yaşamaya başlar. Tabi bununda yanında getireceği bir çok şey vardır.

8. Sense8

En İyi Dizi Yabancı Önerisi

7 birbirinden tamamen farklı ülkenin 8 faklı şehirinden olan 8 yabancı insan birbirleri ile bir bağ kuruyorlar. Bu bağın sebebi bir kadının ölmesidir. Bu şekilde aralarında duygusal ve ruhsal bir bağ oluşuyor. Onlar bir anda ne olduğunu bilmiyor ve kendilerini bir ateş çemberine atıyorlar. Oldukça fazla bir oyuncu kadrosu bulunduran Sense8’i Netflix üzerinden izleyebilirsiniz.

7. Dark

Dark – En İyi Netflix Dizileri 2019

2019 yıiındayız ve bir Alman kasabasındayız. Bu kasabamızın ismi ise Winden’dır. Ve insanlar birbirleri ile iyi bir sosyal iletişim durumundadır, herkes birbirini tanımaktadır. Tüm aileler birbirilerini tanımakta çocuklarıda okuldan arkadaşlardır. Ancak aileleri ve çocukları tedirgin eden bir şey vardır. Erik isminde bir erkek çocuğunun kaybolması ve bulunamamasıdır. Sadece Erik gibi olaylar değil kasabada çok daha farklı durumlar yaşanmaktadır.

6. Bird Box

Bird Box

Netflix’de ilk 7 gün rekorlar kırarak  ve sosyal medyada yeni bir akıma sebep olan dizi, başrollerinde başarılı isimler bulunduruyor. Konusu ise onun görünmeyen bir varlık tarafından intihara sürüklenmesidir. Hayatta kalmak ve çocuklarını korumak için elinden geleni yapıyor.

5. Big Mouth

En İyi Netflix Animasyonları

Netflix’in yetişkin animasyonlarından olan Big Mouth, ergenlik döneminde yaşanan sorunları ele alıyor. 2019 yılında 3. sezonu çıkmıştır. Dizimiz herkesin yaşamış olduğu ergenliği gerçek ve komik bir anlatımla gerçekleştiriyor.

4. Santa Clarita Diet

Santa Clarita Diet

Jeol ve Sheila adında California’da yaşayan evli bir çift, bir ev satışı yaparken başlarına hiç beklenmedik bir şey gelir. Jeol ve Sheila’nın mesleği emlakçılıktır. Yine her zaman olduğu gibi bir ev satışına giderler. Müşterilere evi oda oda tanıtırken Sheila birden büyük bir kusmuk kusar. Direk lavaboya koşan Sheila, tüm odayı kusmuk içinde bırakır. Eşi ve kendisi bu olayın etkisinde kalır. Ayrıca kusmuğun içinden bir parça çıkar. Bu bir organ gibi olsada çok da bir organa benzememektedir. Sheila bu kusmuktan sonra kendinde bir değişim olduğunu farkeder. Bu değişim onun bütün hayatını değiştirecektir.

3. Marvel’s Luke Cage

En İyi Marvel Dizileri

Luke, kurşun geçirmez ve süper güçlere sahip bir kahramandır. Bu güçlere ona kaldığı bir hapishanede yapılan deneyler sonucunda ulaşmıştır. Çok merhametli ve kimseyi kırmamak için elinden geleni yapar. Luke, Harlem’e taşınır. Harlem onun için yeni bir başlangıçtır ve artık kahramancılık işlerini bırakır. Geçimi için 2 işte çalışır. Her insan gibi yaşamaya çalışıyor. Dizimiz Luke’un geleceğini ve kendini keşfetmesini konu alıyor.

2. Cable Girls

Las Chicas del Cable

4 farklı kadının 1920 yılındaki yaşayışlarını anlatan İspanyol yapımı bir dizidir. İspanyanın başkenti olan Madrid’de geçen hikayemiz, birbirinden tamamen farklı 4 kadın üzerinde yoğunlaşıyor. Bu 4 kadın ülkede bulunan tek telefon şirketinde operatörlük yapmaya başlıyorlar. İş ile başlayan arkadaşlıkları dost kavramına kadar ilerliyor. İletişim, teknoloji, kadınlara bakış açısı, aşk ve  büyük sırlar dizinin şekillenmesinde büyük rol oynuyor.

1. A Series of Unfortunate Events

En İyi Netflix Dizisi – A Series of Unfortunate Events

3 kardeş ailelerini gizemli bir ev yangınında kaybediyor. Çocukların mirasları için Kont Olaf, çocukları yanına alıyor ve barınmalarını sağlıyor. Kont Olaf bu servete konmak için elinden gelen her şeyi yaparken, kardeşlerde ailesinin geçmişini öğrenmek derin bir araştırma içerisine giriyor. En iyi netflix dizileri öneri listemiz burada sona erdi. Lütfen bizlere görüşlerinizi yorum kısmında belirtin. Listemize eklenmesini istediğiniz diziler hakkında yorum yaparsanız mutlu oluruz. Ayrıca bizlere destek olmak için sosyal medya aracılığıyla yardım edebilirsiniz.

Kaynak: https://mandalinyo.com/

enesulusoylar

Herkese Merhabalar. Ben Enes Ulusoylar. Teknolojiyle, internetle ve sosyal medya ile her zaman haşır neşir olan birisiyim. Sizler için bu blogda içerikler üretmeye çalışıyorum. Bana yorum veya iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz. İyi Günler...

Add comment

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.