En İyi Uydu Alıcıları 2019

Posted by

Yeni bir televizyon veya hali hazırda bir televizyonunuz var, ancak hangi uydu alıcısını seçeceğinizi bilmiyorsunuz. Bizlerde sizler için uydu alıcısı seçerken hangi marka satın almalısınız ?, Full Hd veya 4K çözünürlükte hangi uydu alıcısı tavsiyelerini açıkladık. Yazımızda paylaşacağımız alıcılar 2018-2019’un yüksek-orta segmenti arasında yer alan uydu alıcılarıdır.

GoldMaster Ultra HD 4K Uydu Alıcısı

Evinizde 4K Tv bulunduruyorsanız, sizler için harika bir seçim olabilir. 4K 60 fps video oynatabilme özelliğine sahip olan GoldMaster, Android 5.1 ile Google Play ve bir çok aplikasyona ulaşabiliyorsunuz. Akıllı Klavyesi ile kolay kullanıma olanak sunan GoldMaster, MiraCast özelliği ile görüntü aktarmanızı sağlıyabiliyor.

Next YE-2000 USB Dijital HD Uydu Alıcısı

Next YE, klasik bir uydu alıcısı olmakla birlikte Full Hd kalite vermektedir. Fiyat/Performans oranında çok iyi işler çıkartabilen Next, 10.000 kanal kapasitesi sunabiliyor. USB belleğinize kanalları kaydedebileceğiniz gibi belleğinizdeki video, müzik, fotoğraf formatındaki dosyalarıda açabiliyor.

Dreamstar Tribün 4K IP TV Mini HD Uydu Alıcı

Fiyat/Performans 4K Tv olarak gayet başarılı bir uydu alıcısı olan DreamStar, IPTV özelliği ile çanaksız tv izleyebilmenizi sağlıyor. Dahili wifi ile bağlanacağınız gibi birde ethernet girişi bulunan dreamstar, tv arkasına konumlandırılada biliyor.

Vu+ Ultimo 4K UHD

4.500 TL ve 5.000 TL arasında yer alan Vu+, 4K çözünürlük ve büyük bir tasarım ile birlikte geliyor. Cihazın ön tarafında bulunan 4 inç ekran ile mini tv sahibi oluyorsunuz. Kanal geçişlerinde anlık tepkime süresiyle diğer 4K tvlere göre 2 kat daha fazla performans gösterebiliyor. Ancak bu fiyata bir uydu alıcısı almak ne kadar doğru bilemiyorum. Yorumlarda düşünceleriniz belirtiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir