En Ucuz Oyuncu Klavyeleri

En ucuz oyuncu klavyelerini derledik bu yazımızda buyrun başlayalım.

Tigoes K9

Şekil itibariyle mükemmel gözüken ledli Tigoes markalı klavye en çok satılan ucuz klavyelerdendir. Mekanik hisli olduğunu söylüyorlar ama bana göre bi satış tuzağı. Bu klavyeyi 45 -55 tl arası heryerde bulabilirsiniz. FN tuşlarıyla farklı mod lara girebildiklerini söylüyorlar. Mekanikmidir bilemem ama görünüşü çok güzel.

Everest KB-X88

RGB aydınlatma seçeneğiyle klavyeniz ışıl ışıl renklerle dolacak. 10 milyon tıklama ömrü bulunuyor. Tigoes gibi buda marketlerde fazlaca satılan bir klavye. Mağazalarda 35-45 tl aralığında rahatça bulabilirsiniz. Tasarımı Tigoes kadar olmasada idare eder. Mekanik olduğundan tabikide şüphelerim var.

 

  Everest Rampage KB-R8

Burdan anlamış oluyoruzki everest cidden ucuzlukta sınır tanımıyor fakat bu seferki klavyesine mekanik diye biliyor. Tabi bu klavyeyi hiç kullanmadığım için bilemiyorum ne kadar mekanik ama bu sefer fıyatıda biraz yüksek 70-85 tl arası fiyatlarla interrnette bulabilirsiniz rahatça.

 

Frisby FK-G508QU

Tasarım olarak Tigoes’e benzeyen klavye ucuz yollu bir klavye fakat bu sefer mekanik iddiaları olmayan bi klavye zaten fiyatıda 35-40 tl arasında değişen bir fiyata sahip bilmiyorum bu paraya değermi veyada değmezmi ama tek bildiğim şey var ışıklı olması tabi o da ne kadar kaliteli bunu sorgulamak

lazım.

EVEREST KB-06

Everest’in bu seferde gayet göz doldurucu büyük bir klavyesi var. Fakat diğerlerinden farkı Işıklı olmayışı klavyenin resmine bakıldığında w,a,s,d ve yön tuşları farklı renklerde bence gayet güzel bir ayrıntı ve klavye cidden sağlam duruyor. Diğerleri gibi hemen kırılacak bükülecek bişeye benzemiyo.

tabi bunu bilemeyiz kullanmadığımız sürece bu arada fiyatı 30-40 tl arası                                                                                                                                bence gayet iyi

 

POLYGOLD – PG956 

Tasarımı benim hoşuma giden ufak ayrıntılarla kalbimde tahtı kurdu diyebilirim. Bir önceki klavye gibi cidden göz doldurucu ama bu seferki hem göz doldurucu hemde ledli bir klavye daha çok bilim kurgu filmlerinden fırlamış gibi  tabi ledleri ne kadar iyi tabi ucuz ne beklıyebilirsinizki fiyatı :40 tl

TRUST ZİVA 22113

Tasarım olarak aynı şekilde everest’in göz doldurucu klavyesini anımsatıyor. Fakat o kırmızı detaylar hiç hoşuma gitmedi. Ayrıca ışıklı değil .Ama  ginde en ucuz klavyeler listemize eklemek istedim.

En ucuz oyuncu klavyeleri yazımızında sonuna geldik alt taraftan yorumlarınızı bırakabilirsiniz.

İyi Günler…

 

Yönetici
Yönetici hakkında 76 makale
Hayatının bir çok alanında küçüklükten beri bilgisine bilgi katan yeniliği seven teknoloji meraklısı ve aynı zamanda ulutekno.net'in yöneticisi olan biriyim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*