Fakir Süpürge Tamir Hizmeti

Gelişen teknoloji ile birlikte elektrikli süpürgeler hayatımıza tamamıyla entegre olmuş durumda. Çünkü neredeyse her evde bulunan elektrikli süpürgeler temizlik konusunda evlerimizin bir numaralı yardımcısı durumuna gelmiştir. Fakir markası da üretmiş olduğu elektrikli süpürgelerle birçok evin tercih ettiği markalar arasında en üst sıralarda yerini almıştır. Ancak ne yazık ki her elektronik ürün gibi elektrikli süpürgeler de zaman zaman çeşitli arızalar verebiliyor. Bu arızların giderilmesi için Fakir Süpürge Servis adındaki özel teknik servis firması bu arızları oldukça profesyonel bir şekilde giderebilmektedir.

Alanında uzmanlaşmış profesyonel ekibiyle Fakir kullanıcılarına en doğru ve kaliteli hizmet sunmayu hedefleyen Fakir Servis Beyoğlu firmasında birinci öncelik her zaman müşteri memnuniyetidir. Müşterinin talepleri doğrultusunda hareket eden Fakir Süpürge Servis merkezinde her zaman en hızlı ve güvenilir hizmet verilir. Buna karşın tabanda tutmuş olduğu fiyatlarla müşterilerinin cebini de düşünür.

Elektrikli süpürgelerinize bir arıza sonucu Fakir Servis merkezine ulaştığınız taktirde çok kısa bir süre içerisinde teknik servis ekibi adresinize gelir. Adresinizde arıza tespiti yapılır. Küçük bir arızaysa hemen adresinizde onarımı yapılır. Büyük bir arıza varsa beyaz eşyanız alınır, kendi yerlerine götürülür.
Kendi yerlerinde onarım işlemi tamamlandıktan sonra tekrar adresinize getirilir. Eğer sizin de Fakir marka elektrikli süpürgenizde bir arıza var ise 444 88 48 numaralı telefondan iletişime geçip arıza kaydını oluşturabilirsiniz.

enesulusoylar

Herkese Merhabalar. Ben Enes Ulusoylar. Teknolojiyle, internetle ve sosyal medya ile her zaman haşır neşir olan birisiyim. Sizler için bu blogda içerikler üretmeye çalışıyorum. Bana yorum veya iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz. İyi Günler...

Add comment

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.