Hızlı Ve Kolay Adsense Onayı Nasıl Alınır?

Google’ın belli başlı politikaları vardır. Politikalarından birisi ve en önemlisi  özgün olmak. Adsenseden hızlı ve kolay onay almak istiyorsan kesinlikle %100 özgün içerik üreteceksin. Kopya içerikle başvuru yaparsan Google’derki  zaten bu kopya içerik arama motorunda reklam alsada almasada benim işime yaramaz der, basar reddi. Eğer sen farklı ve özgün içerik üretirsen bu sefer google bu siteyi kaçırmayım der, basar onayı. Bir diğer kopya içerik yöntemi ise spin yapmak. Asla bu yönteme başvurmayın ve google’ı aptal yerine koymayın.Eğer siteniz kopya içerikse ve halen başvuru yapmadıysanız bir an önce tüm kopya içerikleri silin. Kendinize özgü içerikler üretmeye başlayın.

 

Google’ın bir diğer kriteri ise Hakkımda ve İletişim Sayfası oluşturup oluşturmadığınız. Google sizin kullanıcılarınız ile iletişime geçmenizi ister, bu nedenle Hakkımda ve İletişim sayfalarını kullanın.

 

İçeriklerinizi en az 300 kelimelik yazılardan oluşturun. Yazılarınızı ne kadar uzun tutarsanız kullanıcılarınızın sayfada kalma süreleride bi okadar artar. Bu yöntem ile google’da ilk sıralara çıkacaksınız.

 

Google düzenden hoşlanır. Yazılarınızı düzenli tarih ve saat aralığında paylaşınki, google botları o saatlerde içeriklerinizi indekslesin. Buda önemli bir doğal indeks yöntemidir.

 

Sitenizi uygunsuz içeriklerden koruyun. Nedir bu uygunsuz içerikler ?

  • Yetişkinlere özel uygunsuz içerikler
  • Uyuşturucu,alkol bulunduran içerikler
  • Hack ve Crack içeren siteler
  • Şiddet, korku, silah  ve patlayıcı içeren içerikler
  • Doğal trafiğe sahip olmayan siteler

Ve bu tür siteler garanti veriyorum onay almıyacaktır. Onay almadıkları gibi domain ban yiyebilirler. Bu tarz siteler çöp sitelerdir. Google tarafından hiçbir değeri yoktur. Ancak belirli bir kategoriye sahip olan siteler, örnek olarak: Bir teknoloji blogu eğer özgün içerik üretirse %85 adsense onayı alacaktır. Adsense onayı aldıktan sonra artık her şey bitti kopya içerik hazırlayabilirim derseniz. Tekrardan hesabınız kapatılabilir ve paralarınız çöp olabilir. Bu yüzden aynı azimle devam edin. Başaran siz olacaksınız.

 

İyi Günler…

Yönetici
Yönetici hakkında 76 makale
Hayatının bir çok alanında küçüklükten beri bilgisine bilgi katan yeniliği seven teknoloji meraklısı ve aynı zamanda ulutekno.net'in yöneticisi olan biriyim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*