İkinci El Ürünleri Satabilecek Uygulamalar

Posted by

 

Kimi zaman paraya ihtiyaç duyar ve kullanmadığımız ikinci el ürünleri satmak isteriz. İşte bizde tam bu sorununuza kulak vererek en iyi ikinci el eşya satmanıza yarayacak uygulamalara buyrun birlikte bakalım.


Letgo

Letgo, birbirinden farklı onlarcaeşya satın alıp ve aynı zamanda satabileceğiniz bir uygulamadır. İos ve android versiyonları olan bu uygulamaya burdan ulaşın.

Letgo ile kullanmadığınız eşyaları civarınızda bulunan alıcılara çok kolay bir şekilde satabilirsiniz. Fiyatınıkendiniz belirlediğiniz ürünün fotoğrafını çekin ve yükleyin. İlanınıverdiğiniz ürünün alıcısı bulunursa alıcısıyla buluşup ürünü teslim edip para kazanabilirsiniz.


Sahibinden

Sahibinden, ikinci el araba, ev ve kiralık evleri inceleyip satın alıp veya satabileceğiniz bir uygulamadır. İos ve android versiyonları bulunan bu uygulamaya buradan ulaşın.

Sahibinden, adı üstünde sahibinden ev, araba alabileceğiniz veya satabileceğiniz bu uygulamada araba veya evden daha farklı olarak bir çok kategori bulunuyor. İş ilanları, evcil hayvanlar, yardımcı arayanlar gibi kategoriler bulunuyor. Sadece ikinci el olarak ürünler bulunmuyor, bunun haricinde sıfır olarak ürünlerde satın alabilirsiniz.


GittiGidiyor

GittiGidiyor, 100′ lerce ürün seçeneği barındıran bir uygulama. Açık arttırma seçeneği bulunan bu uygulamada ios ve android versiyonlarına buradanulaşabilirsiniz.


Gardrops

Gardops, gardırobunuzda kullanmadığınız kıyafetlerin yenisini almak için eskisini satın. Giymediğiniz kıyafetleri kolayca satabileceğiniz bu uygulamanın andorid ve ios sürümüne buradan ulaşın.


Bebecruz

Bebecruz, bebeğinizin eskileriniveya kullanmadıklarını satabilecek bir uygulama. İos ve android versiyonlarına buradan ulaşın.

Bebeğiniz artık büyüdüyse ve artık kullanmadığı eşyaları, kıyafetleri varsa, bebecruz uygulaması sayesinde satın ve nakite çevirin. Hem böylelikle çocuğunuza yeni kayafetler alabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir