İkinci El Ürünleri Satabilecek Uygulamalar

Kimi zaman paraya ihtiyaç duyar ve kullanmadığımız ikinci el ürünleri satmak isteriz. İşte bizde tam bu sorununuza kulak vererek en iyi ikinci el eşya satmanıza yarayacak uygulamalara buyrun birlikte bakalım.


Letgo

Letgo, birbirinden farklı onlarca eşya satın alıp ve aynı zamanda satabileceğiniz bir uygulamadır. İos ve android versiyonları olan bu uygulamaya burdan ulaşın.

Letgo ile kullanmadığınız eşyaları civarınızda bulunan alıcılara çok kolay bir şekilde satabilirsiniz. Fiyatını kendiniz belirlediğiniz ürünün fotoğrafını çekin ve yükleyin. İlanını verdiğiniz ürünün alıcısı bulunursa alıcısıyla buluşup ürünü teslim edip para kazanabilirsiniz.


Sahibinden

Sahibinden, ikinci el araba, ev ve kiralık evleri inceleyip satın alıp veya satabileceğiniz bir uygulamadır. İos ve android versiyonları bulunan bu uygulamaya buradan ulaşın.

Sahibinden, adı üstünde sahibinden ev, araba alabileceğiniz veya satabileceğiniz bu uygulamada araba veya evden daha farklı olarak bir çok kategori bulunuyor. İş ilanları, evcil hayvanlar, yardımcı arayanlar gibi kategoriler bulunuyor. Sadece ikinci el olarak ürünler bulunmuyor, bunun haricinde sıfır olarak ürünlerde satın alabilirsiniz.


GittiGidiyor

GittiGidiyor

GittiGidiyor, 100′ lerce ürün seçeneği barındıran bir uygulama. Açık arttırma seçeneği bulunan bu uygulamada ios ve android versiyonlarına buradan ulaşabilirsiniz.


Gardrops

Gardops, gardırobunuzda kullanmadığınız kıyafetlerin yenisini almak için eskisini satın. Giymediğiniz kıyafetleri kolayca satabileceğiniz bu uygulamanın andorid ve ios sürümüne buradan ulaşın.


Bebecruz

Bebecruz, bebeğinizin eskilerini veya kullanmadıklarını satabilecek bir uygulama. İos ve android versiyonlarına buradan ulaşın.

Bebeğiniz artık büyüdüyse ve artık kullanmadığı eşyaları, kıyafetleri varsa, bebecruz uygulaması sayesinde satın ve nakite çevirin. Hem böylelikle çocuğunuza yeni kayafetler alabilirsiniz.

Yönetici
Yönetici hakkında 76 makale
Hayatının bir çok alanında küçüklükten beri bilgisine bilgi katan yeniliği seven teknoloji meraklısı ve aynı zamanda ulutekno.net'in yöneticisi olan biriyim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*