İnternetten Ücretsiz Mesaj (Sms) Gönderin. 2018

Sürekli artan telefon faturaları hakkında endişelenmeden metin mesajları gönderin. Yerel, ulusal veya uluslararası ücretsiz metin mesajları gönderebilir, sorunsuz iletişim kurabilir ve bunu yaparken önemli miktarda para tasarrufu yaparak faydalanabilirsiniz.

Bu faydalanmayı sağlayan hizmet Globfone’dur https://globfone.com/send-text/

Globfone nasıl kullanılır?

1. Adım – Ülke kodu

Listeden bir isim seçerek SMS’inizi göndermek istediğiniz ülkeyi seçin. Ekranınızda şu anda görünen sayfa, SMS’inizin alıcının numarasını girmenizi gerektirir. Numarayı girmeden önce listeye göz atarak ülke kodunu değiştirmeli veya üst kısmındaki arama çubuğuna ülke adını yazmalısınız. Ülkeler alfabetik sıraya göre listelenmiştir. Bu listeden bir isim seçerek SMS’inizi göndermek istediğiniz ülkeyi seçin.

Adım 2 – Alıcının numarasını girin

Ülkeyi seçtikten sonra, aşağıda verilen alanda ülke kodunun değiştiğini göreceksiniz. Alıcının numarasını girmeniz, doğru olup olmadığını kontrol etmeniz ve aşağıda yer alan “Next” düğmesini tıklamanız gerekmektedir.

3. Adım – Metin yolla

İletişim kurmak istediğiniz mesajı girin, tek bir mesajda sadece 140 karakter girmenize izin verildiğini unutmayın. Her mesajın sonunda bir kişinin adının yazılması tavsiye edilir, böylece alıcılar kiminle iletişime geçtiklerini kolayca tespit eder. Ardından, robot olmadığınızı doğrulamak için aşağıdaki onay kutusunu tıklayın. Doğrulama yapıldıktan ve bir onay işareti göründükten sonra “Metin Gönder” düğmesine tıklayın.

4. Adım – Durumu kontrol edin

Mesajınız hemen alıcının numarasına aktarılacak ve sayfa, mesajın ilerleyişini göstermektedir. 60 saniye geçtikten sonra, alıcının numarasına teslim edilip edilmediğini doğrulamak için bu mesajın durumunu kontrol edebilirsiniz. Eğer başarıyla teslim edilmişse, bir teslimat mesajı otomatik olarak görüntülenir.

Not: Bazı hat servisleri bu uygulamayı engellemiştir.

Sizde bu tür uygulamaları biliyorsanız aşağıdan belirtebilirsiniz. Ücretsiz sms gönderme siteleri ni daha fazla istiyor iseniz yorumlarda belirtebilirsiniz.

Yönetici hakkında 69 makale
Merhaba ben Enes Ulusoylar.1999 yılında Çankırıda doğdum. Çankırı Hacı Murad-ı Veli lisesinde okudum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*