iPhone X Ekran Değişimi ve Ücreti

Iphone X model cep telefonu kullanıcılarının çeşitli sebeplerden ötürü ekran değişimi yaptırmak istedikleri durumlarda sektörün öncü firmalarından biri olarak Iphone X ekran değişimi işlemlerinizi bu iş için uygun olan en kaliteli materyalleri kullanarak sizler için uygun fiyat seçeneklerimiz ile gerçekleştirmekteyiz.

Iphone X Ekran Değişimi Ücreti Nedir?

Iphone X kullanıcısı olup en kaliteli ekran değişimi malzemesinin kullanılmasını isteyen kullanıcılar için hizmet maliyeti biraz artabilmektedir. Müşterilere ücret bakımından yüksek gelebilecek olan bu hizmet için firmamız durumu çözmek adına yine en kaliteli malzemeye benzer olan orijinale en yakın kalitede, teknik servis bölümümüzde kullanmış olduğumuz gx marka Iphone X ekran değişimi ürünümüzü de gerekli olan uygunluk testlerini yaparak siz değerli kullanıcılarımıza sunmaktayız. Ayrıca teknik servisimize ekran değişimi işlemlere dışında farklı bir sorundan ötürü telefon tamiri işlemi yaptırmak için gelen kullanıcılarımıza hizmet tamamlanıp mevcut telefonları geri teslim edilecek olan sürece kadar kullanabilecekleri yedek telefon hizmetleri de sunmaktayız. Bu süreçte arızası bulunan telefonunuzun tamiratını yaparken çok titiz davranmakta ve içerisinde kayıp olmasını istemediğiniz verilerinizin de korunması adına depolanmasını sağlamaktayız.

Servisimizde Iphone X ekran değişimi işlemi için kullanılmasını istediğiniz ürün orijinal malzeme ise fiyatımız 2300 TL olup, eğer kalite açısından orijinal materyale en yakın malzeme olan gx marka olead Iphone ekran değişim işleminin uygulanmasını isterseniz ise ücretimiz ise 800 TL ’dir. Değişim işlemini gerçekleştirdiğimiz gx marka Iphone X ekranı için cep telefonunu sıvı ile teması, darbe alması ya da kırılması durumları dışında oluşabilecek arızalı durumlara karşı 6 ay boyunca firmamız güvencesindedir.  Iphone X ekran değişimi işlemleri için hizmet fiyatları sabit kalmamakla birlikte değişkenlik gösterebilmektedir. Her ne kadar bu yazımız içerisinde sizlere bir fiyat belirtmiş olsak bile hizmet almak isteyeceğiniz durumlarda Citrus Mobil firmamız ile önceden iletişime geçerek güncel hizmet fiyatları hakkında bilgi alarak hareket etmeniz daha iyi olacaktır. Siz değerli kullanıcılarımız telefonlarınızın arıza durumlarına kesin çözüm bulmak isterseniz bizlere internet sitemizde yer alan telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Site adresi: https://www.citrusmobil.com/

enesulusoylar

Herkese Merhabalar. Ben Enes Ulusoylar. Teknolojiyle, internetle ve sosyal medya ile her zaman haşır neşir olan birisiyim. Sizler için bu blogda içerikler üretmeye çalışıyorum. Bana yorum veya iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz. İyi Günler...

Add comment

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.