Minecraft En İyi Sunucular

Minecraft Sunucular Piyasada bir çok oyun bulunmasına rağmen rakiplerini sollayan Mojang geliştiricili Minecraft ününe ün katmaktadır.

Çocukların ve gençlerin sevdiği oyunlardan biri olan minecraft içerisinde bir çok oyun modu bulundurmasıyla oyun severleri kendisine bağlıyor. Her oyunda bulunduğu gibi bu oyunda sunucu sistemi bulunmakta,oyunu oynayanlar oyundaki modlardan sıkılıp diğer insalarla birlikte oynamak istiyor. Bunu sağlayanda tabiki bir çok server bulunmaktadır. Bu serverlar özel oyun türleri ile sizi karşılıyor. Pvp’den tutunda eggwars’a kadar bir çok oyun türü bulunduran bu serverlar oyuncuların gözdesi olmakta. Bizde araştırma yaparak minecraft en iyi serverlar permiumsuz vede premiumlu serverları inceliycez.(-İlk olarak premium daha sonra ise premiumsuz serverları listeleyeceğiz)Yazımıza başlamadan önce bu serverlar bizim görüşümüz olmayıp tamamen araştırma yapılıp hazırlanmıştır.

Minecraft En İyi 5 Premium Serverlar

 

-Hypixel Network-

Hypixel, Minecraft Adventure Haritaları oluşturan bir YouTube kanalı olarak başlayarak, Duvarlar, Mega Duvarlar, Blitz Hayatta Kalma Oyunları ve benzeri orijinal oyunları barındıran dünyanın en büyük ve en kaliteli Minecraft Sunucu Ağlarından biridir!

Minecraft Sunucu Adresi: hypixel.net IP: mc.hypixel.net

 

-HypariaMc-

Hyparia , 1.8 – 1.10.2 arasında oyuna erişilebilen, çok oyunculu, Minecraft bir Fransız sunucudur.

1 Eylül 2013’ten bu yana kaliteli ve projeye katılan bir meraklı ekibi tarafınca sürdürülüyor, amaçları oyunculara yenilikçi içerik ve benzersiz oyun kalitesi sunmaktır.

Minecraft IP: mc.hyparia.fr

 

-Arcane-

Aslında bu serverı tanımasamda internette sıralamaya girdiğinden dolayı seçmek istedim alt taraftan sunucu adresini bulabilirsiniz.

Minecraft Sunucu Adresi: arcane.cc

 

-ExtremeCraft-

Diğer serverda dediğim gibi bu serverdada pek bilgim yok fakat türklerinde oynadığı bir server

Sunucu adresi: play.extremecraft.net

-HiveMc-

IP: play.hivemc.com

Minecraft En İyi 5 Premiumsuz Serverlar

mc.batihost.com
1.7.10 lionmc.nitrado.net
1.7 play.gameturkmc.com
1.7 karekafa.nitrado.com
1.7 play.gameofturk.com
1.8 play.sonoyuncu.com

Bu serverlar Türk serverlar olmakla birlikte eğlenceli serverlardır. Bu yazımızdaki son bölümü Bu siteden aldık buraya tıklayarak daha ayrıntılı ve daha fazlasına o siteden ulaşabilirsiniz. Şimdi son olarak değinmek istediğim bir konu var. Lütfen oynadığınız serverlardan özellikle bilinmeyen güvenilir olmayan sitelerden alışveriş yapmayın. Kart bilgilerinizi satıcıya güvenmiyosanız vermeyin. Özellikle minecraft’ı  küçük yaşlı çocuklar oynadığında bu tür dolandırılıcıklara kanabiliyolar. Siz bunu lütfen göz önünde bulundurup tedbirinizi lütfen alın.Birde biz bu yazıyı yazarken zorlandık minecraft oynamammış birinin bu yazıları yazması cidden çok zor oldu. Listeye eklenmesini istediğiniz serverları yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

 

İyi Günler…

Yönetici

Merhaba ben Enes Ulusoylar.2002 yılında Çankırıda doğdum. Çankırı Hacı Murad-ı Veli lisesinde okuyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir