Mouse Pad Yıkanır mı? Mousepad Temizliği

Mouse pad yıkanırmı, mouse pad kirlendi yıkayabilirmiyim gibi sorularınız varsa doğru yerdesiniz.

Mouse padler elimizi ve mouse’umuzu üstünde hareket ettirdiğimiz kısımdır. Bu kısım insanlar için pek önem arz etmez. Temizliğinede kimse önem vermez. Hatta mouse pad yıkanırmı gibi soruları akıla getirir. Mouse padler aşırı yoğun kullanımda kirlenebilir ve mousedaki hassasiyet oranını azaltabilir. Böyle bir durumda mouse padi temizlemeniz şart olabilir.

Mouse Pad Nasıl Temizlenir?

Mouse padinizin fazla temizliğe ihtiyacı yoksa sadece su ile temizlenebilir. Ama çay, kola veya lekesi çıkmayacak bir şekilde kirlendi ise bir kabı veya leğeni sıcak su yardımı ile doldurun. Fakat burda dikkat etmeniz gereken bir husus var oda mouse padinizin üstünde desen bulunuyorsa sıcak su ile kaybolabilir. Sıcak su doldurduğunuz kaba biraz bulaşık deterjanı dökün. Mouse padinizi hazırlamış olduğumuz bu kaba yatay bir şekilde yatırın. Yatırdığınız bu mouse padin üst kısmını elinizle ovarak temizleyin. Daha sonra aynı işlemleri arka kısımada uygulayın. Yıkama işleminden sonra mouse padinizi iyice kurulayın.
Temizlendi. İŞTE BU KADAR…

enesulusoylar

Herkese Merhabalar. Ben Enes Ulusoylar. Teknolojiyle, internetle ve sosyal medya ile her zaman haşır neşir olan birisiyim. Sizler için bu blogda içerikler üretmeye çalışıyorum. Bana yorum veya iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz. İyi Günler...

Add comment

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.