Reklam İzle Oyun Oyna Para Kazan

Posted by

Günümüzde insanlar temel ihtiyaçlarını veya diğer ihtiyaçlarını karşılayabilmek için paraya ihtiyaç duyar. Ancak bazen bu ihtiyaçlar, zevk ve eğlence ile birleştiğinde paranın bir yerden sonra tükendiğini görebilir, yeni iş fikirlerive ek gelirler elde etmek isteyebilirsiniz. Bu durumda aklınıza ilk gelen şey internetten para kazanmak olabilir. Bizde sizin bu ihtiyacınıza kulak vererek bu yazıyı hazırlama ihtiyacında bulunduk.

Fakat öncelikle şunu belirtmek isterim ki, hemen heyacana kapılıp yüksek meblağlar kazanmayı beklemeyin. İnternetten para kazanmak, sabır işidir. Her önüne gelen internetten kolay kolaypara kazanamaz. Fakat bu işte sabırlı olan, ilk başlarda çok yüksek paralar beklemeyen kişiler, ancak bu şekilde başarılı olabilir. Bizde internette para kazanma platformu olan Tanıtım Ödülleri uygulamasını  tanıtacağız.


Reklam İzleyerek Ve Oyun Oynayarak Nasıl Para Kazanılır ?

Tanıtım Ödülleri, Google Play Store‘da yayınlanan; reklamizleyerek, oyun indirerek, oyun yorumlayarak vb. para kazanmaçeşitleri olan bir uygulamadır. Özellikle ödeme konusunda ödemelerini düzenli yapan, kendim tarafından onayladığım bir programdır. Ödeme kısmında ise bir çok seçenek barındıran ve binlerce kullanıcısı bulunan bu uygulamada, para nasıl kazanılır ?

Öncelikle uygulumamızı Play Store’danindirmemiz gerekiyor. İndirme işleminden sonra uygulamamızda bir kullanıcı hesabı açmak gerekiyor. Uygulamaya kayıt olurken bir arkadaşımızın referans kodu(751CCF07) ile giriş yapıyoruz. Arkadaşımızın referans kodunu girdikten sonra uygulamaya direk 0,10 Tl olarak başlıyorsunuz. Sonrasında uygulama teklifleri bölümünden uygulamanın bize sunmuş olduğu uygulamaları indirerek, yorumlayarak ve oynayarak para kazanacağınız bi sistem. Ayriyetten reklam (video) izleyerek de para kazanabiliyoruz.


Sistem Nasıl İşliyor ? 

Öncelikle aklınızdaki soruları duyar gibiyim. ” Bu uygulama, bize nasıl para kazandırabiliyor? ” sorunuzun yanıtını en kolay şekilde verebilirim. Burdaki amaç uygulama sahiplerinin Tanıtım Ödülleri sayesinde reklam yapmasıdır. Ve bu reklamı bize sunan Tanıtım Ödülleridir. Tanıtım Ödülleri; kendi payını uygulama sahibinden almakta, diğer payı kullanıcılarına dağıtmaktadır. Bu dağıtım sonucundada sizlere paraödemektedir.Bu ödeme sonucunda uygulama sahibi reklamını yapmış, Tanıtım Ödülleri kendi payını almış ve sizde burdan para kazanmışsınızdır.

Sizinde bu tarz bildiğiniz para kazanma sistemleri var ise alt tarafta yorumlar kısmında belirtin.

One comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir