Steam’da Oynanması Ücretsiz En İyi 5 Oyun 2017

Söz konusu oyunsa akan sular durur.Ve dünyada milyon tane oyun sever olduğunu düşünerek bu yazıyı hazırladık.

Peki bu oyunlar hangi platform üzerinden dağıtılıyor?

-Tabikide Steam

Steam’a aslında sanal bir oyun cd deposu desek yanlış olmaz.Steam ücretli ve ücretsiz bir çok oyun dağıtan platformlardan biri olarak karşımıza çıkıyor.Steam’da sadece oyun alma gibi işlemler değil daha bir çok fonksiyonu var.Örneğin Steam profilinizi oluşturup arkadaşlarınızla iletişim haline geçip oyun oynayabilirsiniz.Oyun içi ögeleri envanterimize alıp ordan tekrar satabiliyoruz, yani binevi ticaret diyebiliriz.Steam oyun dağıtımı yapan şirketlerin başında gelmekte, haliylede en fazla oyun satışı yapan da bir platform.Fakat bu oyunları almak istemeyip ücretsiz oyunlardan yararlanmak isteyen arkadaşlarımız olabiliyor.Bizde Steam en iyi ücretsiz oyunlar ı derledik .İşte steam oynaması ücretsiz güzel oyunlar

CREATİVERSE

Araziyi sonsuz keşif dünyasında iradenize dönüştürme ve değiştirme gücünü kullanın. Arama, savaş, madencilik, işçilik ve bina ile dünyanızı ele geçirin. Mahsulleri hasat ederken, evcil hayvanları hasat ederken, iksirleri demleyin, yiyecek pişirin ve mekanik harikaları mühendislik yaparken evinizi yerleşin ve inşa edin.

Fallout Shelter

Fallout Shelter sizi Vault-Tec’ten en son teknolojiye sahip yeraltı kasasının kontrolüne sokar.Kusursuz Apps Kasası’nı oluşturun, Bölge sakinlerini mutlu tutun ve onları Wasteland’ın tehlikelerinden koruyun.Daha parlak bir gelecek yarat … yeraltında! Vault Life’ın resmine 2.000 feet’lik ana kayanın altındaki bir kazı açmak için çeşitli modern odalardan birini seçin.

YURTDIŞI BİR ŞEHİR TOPLUM 
Yaşadıklarınızı tanımak ve onlara mutluluk getirmek. İdeal işlerini bulun ve onların gelişmesini izle.Onların yeteneklerini geliştirmek için onlara kıyafetler, silahlar ve eğitim sağlayın.

ÖZELLEŞTİRMEK 
Yararsız önemsizliği Crafting ile faydalı öğelere dönüştürün! Barbershop’taki herhangi bir konuğun görünümünü özelleştirin.

PROSPER 
İyi çalışan bir Apps Kasası, çeşitli becerilere sahip çeşitli Konut Sakinleri gerektirir. Yeni Yerlileri cezbetmek için bir Radyo Odası kurun. Veya kişisel hayatlarında aktif bir rol üstlenin; çöpçatan oynamak ve kıvılcımları seyretmek!

 

TROVE

 

Arkadaşlarınızı kapın, bıçak ağzınızı sıkın ve nihai eylem MMO’da Trove’daki maceraya çıkın!Gölge güçlerini, inanılmaz zindanlar ve diğer oyuncuların yarattığı eşyalarla dolu alanlarda savaşın.İster uzak arazilerde hazine avlamak ya da kendi alanlarınızı inşa etmek olsun, kare olmak hiç bu kadar güzel olmamıştı!

Kübüler Sınıflar

Ölümcül ninja tekniklerinden lezzetli ölümcül dondurma eziyetlerine hakim olurken, Trove’daki diğer Sınıfların herhangi birinde (veya hepsi!) Bir Şövalye, Silah Tarayıcı, Buz Haşeresi, Drift Pilot veya Korsan Pilot olarak oynayın. Epik zorluklarla mücadele etmek ve eşyalarını katil görünüşüyle ​​desteklemek için vitesinizi yükseltin.

RIFT

REACH SEVİYESİ 70

Seviye 66-70’den ilerledikçe, Efsanevi Güçlerle Artan Üstünlüğünüzü geliştirin, yeteneklerinizi değiştirin ve tüm gücünü açığa çıkarın! Her Ruh’tan birden fazla yetenek, karakterinizi daha da özelleştirmenize izin veren Efsanevi yapılabilir!

5 YENİ ZONLAR

Bataklıklar, ormanlar, çöller ve volkanik atıklar, devasa Ahnket Kulesi gölgesinin altında birleşerek doğal olmayan güzelliğin ve kaçınılmaz tehlikenin yeni bir dünyası yarattı.

YENİ ZORLUKLARIN DUYURULMASI

Yeni zindan.
Yeni Raid.
Düzlemsel Saldırı Maceraları.
Kale Kuşatması.

KENDİN SİLAHLANDIR

Aktif Yükseltmeler
Silahlar ve zırhlar artık kahramanca feat ve zorlukları tamamlayarak iyileştirilebilir. Kılıcınızı düşmanlarınızın derinliklerinde keskinleştirin ve Telara’yı geçerek çizmelerinizi sertleştirin!

Yeni Madde Nadir: Ebedi 
Telara’nın en büyük tehditlerini yenerek bulan Ebedi eşyalar, gerçekten efsanevi eserlerdir.

Paladins

Fantastik Şampiyonlar
Paladins, canlı bir fantezi dünyasında yer alır ve insanlara keskin nişancılığa, goblenlere, mistik elflere, jetpack giydirilmiş ejderhalara ve bomba golemlere kadar çeşitli Şampiyonlar sunar. Her Şampiyon savaş alanına özgü bir takım yetenekler getirir ve oyunun heyecan verici olmasını sağlamak için Paladinlere düzenli olarak yeni Şampiyonlar eklenir.

Oynaması ücretsiz
Paladinler tamamen Play-to-Play. Oyun oynamayı etkileyen herhangi bir şey, oynamak, kozmetik öğeleri satın almak için kullanılabilir.

Steam daki bedava oyunların sonuna geelmiş bulunmaktayız .Hoşcakalın….

Yönetici
Yönetici hakkında 76 makale
Hayatının bir çok alanında küçüklükten beri bilgisine bilgi katan yeniliği seven teknoloji meraklısı ve aynı zamanda ulutekno.net'in yöneticisi olan biriyim.

1 geri izleme / bildirim

  1. Direksiyon Seti İle Oynanabilecek Oyunlar 2018 - UluTekno

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*