Twitch Bir Kanala Nasıl Abone Olunur?

Twitch üzerinden yayıncılara abone olabilmeniz için 3 farklı yol vardır. Bugün bunlara değineceğiz. Öncelikle abonelik hizmeti sizlere ne gibi avantajlar sağlıyor? Twitch kanal abonelerinin diğer kullanıcılara ek olarak ifadeler, emojiler ve reklamsız yayın izleme gibi avantajları bulunuyor.

Twitch abonelerinin Prime aracılığı ile yapmış olduğu ödeme sayesinde aylık olarak bir kanala abone olmanızı sağlıyor. Aboneliğinizi yenilediğinizde veya ilk sefer de abone olduğunuzda yayıncıya özel mesajınızı iletebiliyorsunuz. Chat yani sohbet kısmının üzerinde yer alana share butonu ile canlı yayında yayıncınıza özel mesaj iletebilir veya onun ayarladığı uyarıları aktif edebilirsiniz. Twitch’de bir yayıncıya abone olmak istiyorsanız önce kayıt olmalısınız.

Twitch Prime İle Abone Olmak

Twitch Prime özelliğinden yararlanarak her ay bir yayıncıya ücretsiz şekilde abone olabilirsiniz. Prime özelliğinizi aktif hale getirmek için önce abone ol, daha sonrasında ise ücretsiz denemeye başlayın butonuna tıklayın.

Twitch Prime ile Abone Olma

Prime aboneliğiniz bulunmadığında buton gri ve tıklanamaz bir hal alır. Ayrıca Şimdi Değil ibaresi ile karşılaşırsınız.

Ödeme İle Abone Olmak

Twitch üzerinden yayıncıya abone olmak için verilen paranın yarısını Twitch, yarısını yayıncı alır. Yayıncınıza destek olmak istiyorsanız ödeme ile abone olabilirsiniz.

Abone ol butonuna tıkladıktan sonra tüm ücretli kademeler butonuna tıklayın.

Twitch Ödeme İle Abone Olmak

Açılan sekmede fiyat ve zevkinize göre bir kademe seçin ve tıklayın.

Seçtiğiniz kademeyi seçin ve abone ol butonuna tıklayın.

Abonelik planınızı 1 aylık, 3 aylık ve 6 aylık olmak üzere birini seçin. Seçim işleminizden sonra Continue butonuna tıklayın.

Karşınıza çıkan ödeme yöntemlerinden birini seçerek ödemenizi gerçekleştirin ve abonelik işlemini tamamlayın.

Subs.twitch.tv İle Abone Olmak

subs.twitch.tv urlsi ile abone olmak istediğiniz yayıncıyı listeleyerek bulabilir ve abonelik seçeneklerinden abone olabilirsiniz.

enesulusoylar

Herkese Merhabalar. Ben Enes Ulusoylar. Teknolojiyle, internetle ve sosyal medya ile her zaman haşır neşir olan birisiyim. Sizler için bu blogda içerikler üretmeye çalışıyorum. Bana yorum veya iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz. İyi Günler...

1 comment

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.