Twitch’te Bağış Nasıl Yapılır?

Twitch’de izlediğiniz yayıncılara destek olmak amacıyla bağışda bulunabilirsiniz. Bağışda bulunmak aslında çok kolay bir işlem olup, herkes tarafından yapılabilir. Paypal’ın Türkiye’den kalkmasıyla yeni BİT bağış sistemini ortaya çıkaran Twitch’in bu özelliği ile bağışda bulunabilirsiniz. Ancak biz bugün bu yöntem ile değil, ByNoGame, Oyunfor gibi platformlardan nasıl bağış yapabileceğinizi göstereceğiz. Ayrıca bundan önce yayınlanan Twitch Bir Kanala Nasıl Abone Olunur? adlı makalemizi okumayı unutmayın.

Bağış Nasıl Yapılır?

Öncelikle izlemiş olduğunuz yayıncının alt kısmından bağış yap yada aşağıda ki görsellerde olduğu gibi bir bağış yapma butonu bulunacaktır.

Oyunfor ve Bynogame

Yukarıda görmüş olduğunuz gibi bu yayıncının 2 adet bağış yapabileceğiniz platformu bulunuyor. Bunlardan bir tanesini seçip yayında isminizin, bağışınızın miktarını ve mesajınızı iletebilirsiniz.

Bynogame Bağış Nasıl Yapılır?

1 numara- Yayında gözükecek isminizdir. Buraya isminizi yazabilirsiniz.

2 numara- Bu kısımda yayıncıya iletmek istediğiniz mesajı iletebilirsiniz.

3 numara- Yayıncıya bağışlayacağınız tutarı girin.

4 numara- Buradan destekle butonuna basarak ödeme sayfasına yönlendirileceksiniz. Daha sonrasında yayıncının ekranında bağışınız görüntülenecek.

enesulusoylar

Herkese Merhabalar. Ben Enes Ulusoylar. Teknolojiyle, internetle ve sosyal medya ile her zaman haşır neşir olan birisiyim. Sizler için bu blogda içerikler üretmeye çalışıyorum. Bana yorum veya iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz. İyi Günler...

Add comment

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.